Ana sayfa Akıllı Telefon Vodafone iPhone Değişim Kampanyasını Duyurdu!

Vodafone iPhone Değişim Kampanyasını Duyurdu!

PAYLAŞ
Vodafone iPhone Değişim Kampanyasını Duyurdu!

Söylentilerden sonra nihayet ülkemizin en büyük operatörlerinden Vodafone iPhone Değişim Kampanyasını Duyurdu! İşte o kampanya ve detayları.

Geçtiğimiz ay iPhone’un en yeni modeli için operatörler tarafında kampanyalar düzenleneceği konusunda söylentiler vardı. iPhone modellerinin en yenisi iPhone 7’de telefon kiralama olarak adlandırılan yeni kampanya Vodafone ile beraber Türkiye de uygulanacak. Vodafone Türkiyedeki müşterilerine yeni kampanyasını tanıttı.

Amerika da uzun zamandır var olan kampanya aslında bir değişim programı. Kontrat ile iPhone 7 aldıktan bir sene sonra en yeni iPhone modeline sahip olabiliyorsunuz. Vodafone geçtiğimiz saatlerde açıkladığı Akıl Almaz Yenileme isimli kampanya’da iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı 24 ay kontratla tarifenize ek satın alabiliyorsunuz.

12 ayın sonunda yani 1 sene sonunda yeni nesil iPhone modeli stoklara girdiği zaman mevcut cihazınız ile değişim yapmak mümkün.

Vodafone iPhone Değişim Kampanyasını Duyurdu!

Kontratla iPhone 7 modellerini aldıktan sonra yeni modeller çıktığında değirmek için tek şart var. Önceki modelin, çalışır halde olması. iPhone 7 veya iPhone 7 plus modeliniz çalışır durumdaysa 1 sene sonrasında çıkan yeni iPhone modeliyle değiştirebiliyorsunuz.

Kontratla akıllı telefon satın alanlar için güzel bir kampanya olduğunu söyleyebiliriz. Ancak işleyişe baktığımız zaman tarifelerle beraber iPhone 7 satın almak istediğiniz de bu fiyatın 5 bin TL civarlarına çıktığını görmekte mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.