Ana sayfa Otomobil Volkswagen Hibrit Konsept Suv Geliyor!

Volkswagen Hibrit Konsept Suv Geliyor!

PAYLAŞ

Volkswagen tutkunlarının beklediği Volkswagen Hibrit Konsept Suv Geliyor! 14. Neijing AuotoShow için geri sayım başladı. Detaylar haberimizde.

25 Mayıs-4 Nisan 2016 tarihleri arasında Çin’in Beijing kentinde, önde gelen otomobil üreticileri ile otomobil tutkunlarını bir araya getirecek 14. Beijing AutoShow 2016 için geri sayım sürüyor. Heyecanla beklenen VW’in yeni tasarımı tutkunları için geliyor. Fuarda Audi, VW, Mazda, İnfiniti, Porsche, Renault gibi devlerin yanı sıra bölgenin yerel üreticileri araçlarını tanıtmak için şans buldular. Volkswagen Hibrit Konsept Suv  Volkswagen’in yeni çözümü olma yolunda.

Geçtiğimiz günlerde markalar bir çok fuarda yeni modellerini tanıtma fırsatı bulmuş ve aynı Volkswagen’nin Hybrid modeli gibi farklı çeşit otomobiller sunmuşlardı. VW’nin Hybrid modelini Çin gibi büyük bir pazarda ilk defa ortaya çıkarmasının stratejik bir anlamı olabilir. Çin’de yaşanan hava kirliliği nedeni ile artık zamane araçları tamamı ile elektrikli araçlara yöneldi. Elektrikli araçlar günümüzde hem hava kirliliğini önlüyor.

Volkswagen Hibrit Konsept Suv Geliyor!

Bildiğimiz gibi VW bu segmentte de söz sahibi olmak istiyor, ama uzak doğuya gittiği zaman Toyota gibi bir dev ile karşı karşıya gelmek durumunda kalacak. Araç henüz konsept aşamasında ama şu anlık elektrikli motor olduğundan 50 km’lik bir menzil verilmiş. Aracın 0-100 değeri 6 saniye maksimum sürati ise 225 km/s bandında.

Volkswagen Hibrit Konsept Suv 2

Volkswagen her modelinde olduğu gibi bu modelinde de tasarımı yaparken çok dikkat çekici bir model yapmış. Dijitalizasyon tarzı ile bu modeli daha merak uyandırıyor. Aracın iç kısmına bakıldığında ise çeşitli teknolojik detaylar ve kadranda yeni bir tasarım görebilme ihtimalimiz yüksek.

Yakın zamanda Renault yeni tasarım dili ile kadranlarda tema seçeneğine gitmiş bu da tüketiciler tarafından beğeni ile karşılanmıştı. Otomobil sektöründe tasarım ve tasarruflu yakıt çok önemli her firma da zamanımız teknolojisinde bu konuda çok hassas.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.