Ana sayfa Oyun Watch Dogs 2 Fragmanı Yayınlandı

Watch Dogs 2 Fragmanı Yayınlandı

PAYLAŞ
Watch Dogs 2 Fragmanı

Rockstar Games ile rakip olan Ubisoft’un popüler oyunlarından birisi olan : Watch Dogs 2 Fragmanı Yayınlandı. Watch Dogs 2 ve detayları haberimizde.

Ubisoft’un açık dünya oyunu olan Watch Dogs 2’nin fragmanı yayınlandı. Oyun severlerin merakla beklediği, serinin ikinci oyunu olan Watch Dogs 2 fragmanı Ubisoft tarafından paylaşıldı. Ubisoft oyun yapımının en dikkat çeken oyunlarından ve en iddialı oyunu Watch Dogs 2 fragmanı paylaşıldı.

E3 fuarında yer alacak Watch Dogs 2, oyun gündeminde ilk sıraya yerleşti. Watch Dogs Twitter hesabından paylaşılan fragman, Hello World başlığı altında yayınlandı. Fragmanda görülen saatin geri sayması, oyunun 8 Haziran tarihinde saat 09:00’da yayına alınacağı anlamına geliyor. Fragman için hazırlanan sayaç yayına ne kadar kaldığını gösteriyor. Yeni oyun ilk sürüme göre daha geliştirilmiş bir şekilde gelecek.

Watch Dogs 2 Fragmanı Yayınlandı

Oyuncu modelleri, dinamikler ve geliştirilmiş yapay zeka seviyesi daha ileri düzeyde olacak. Ubisoft, ilk oyunundan birçok farklı olumsuz eleştiri toplamıştı. Ancak yinede Watch Dogs 2 piyasaya sürülecek ve ilk oyuna göre belirlenen hataların düzeltildiği, oyunun tanıtılacağı E3 fuarında belli olacak.

Grand Theft Auto 5 serisinden sonra Rockstar Games ve Ubisoft arasında ipler yine gerilmişti. Sektörün önde gelen isimlerinden iki firma da, oyunları güncelleyerek, oyuncu kitlesine hitap etti. Ubisoft tarafında hareketlilik mevcuttu ki, Watch Dogs 2 Fragmanı Yayınlandı ve beklenenden daha iyi bir oyun, bekleyenlerin karşısına çıkacak.

Fragmandan da gördüğünüz üzere ön planda bir telefon tutuluyor. Bu fragman sonrasında kullanıcılar, acaba oyun akıllı telefonlarda da mı oynanacak? şeklinde sorular sordu. Hep beraber merakla E3 fuarını bekliyoruz. Bakalım nasıl bir oyun karşımıza çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.