Ana sayfa Uygulama WhatsApp Arama Özelliğinin Ekran Görüntüleri Sızdı

WhatsApp Arama Özelliğinin Ekran Görüntüleri Sızdı

PAYLAŞ

Facebook satın aldıktan sonra yenileşme sürecine giren WhatsApp’ın sesli arama özelliğine ait ekran görüntüleri ortaya çıktı. WhatsApp sesli arama özelliği davetiye sistemi ile çalışıyor. Bir Reddit kullanıcısı tarafından paylaşılan ekran görüntülerini haberimizde bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz haftalarda WhatsApp Web özelliğinin duyurulmasıyla önemli bir yeniliğe imza atan WhatsApp, şimdi de sesli arama özelliğini test ediyor. İlk olarak Aralık ayı içerisinde WhatsApp Sesli Çağrı – Görüşme – Arama Özelliği başlığında ekran görüntülerini paylaştığımız bu gelişme daha sonra WhatsApp’ın kaynak kodlarında da görülmüştü. Kaynak kodlarında Skype’ın altyapısını kullanılacağı yer alıyordu. WhatsApp’ın kaynak kodlarındaki sesli arama özelliğine ise WhatsApp Skype İle Arama Özelliği başlığından ulaşabilirsiniz.

Şimdi asıl haberimize gelelim. WhatsApp’ın sesli arama özelliğine ait ekran görüntüleri Reddit kullanıcıları tarafından paylaşıldı. Bazı kullanıcılar şimdiden sesli arama özelliğini denemek için davet edilmiş durumda. Ancak bir davetiye alma sayfası bulunmuyor. Eğer sesli arama özelliğine davet edilmiş bir kullanıcı sizi sesli aramaya kalkarsa, siz de deneme sürecine dahil edimiş oluyorsunuz.

Bu bilgilerde şimdilik Skype altyapısı kullanılıp kullanılmadığına yer verilmemiş ancak bize kalırsa Skype altyapısı kullanılmayacaktır. WhatsApp sesli arama özelliği ekran görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.