Ana sayfa Uygulama Whatsapp Bağlanıyor Sorunu – Whatsapp Çöktü

Whatsapp Bağlanıyor Sorunu – Whatsapp Çöktü

PAYLAŞ
Whatsapp Bağlanıyor Sorunu - Whatsapp Çöktü!

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma platformu Whatsapp Bağlanıyor Sorunu ile Karşı Karşıya! ile 30.11.2017 21:00’da gerçekleşen olay ve detayları.

Popüler platform, bu sefer tekrardan çökme olayı ile karşımıza çıktı. Whatsapp’da Türkiye Saati ile 21:00’dan itibaren başlayan çökme sorunu sonrasında şirketten herhangi bir açıklama gelmezken bir çok kullanıcı platforma bağlanamıyor.

Whatsapp çökme sorununa karşılık neler yapacak? Ya da şirketin konu ile ilgili açıklamaları olacak mı henüz hiç bir bilgi verilmedi. Ayrıca bunların yanı sıra bazı kaynaklara göre Whatsapp yeni bir güncelleme getirmek için düğmelere bastı. Ancak güncellemede meydana gelen hatalar sunuculara büyük bir zorluk yaşattı. Bu durumda kullanıcıların Whatsapp’a erişimini olumsuz etkiledi.

Eğer sizde Whatsapp’a girdiğinizde bağlanıyor yazısı ile karşılaşıyorsanız, hatanın internetiniz ya da cihazınızdan kaynaklı olmadığını bilmeniz gerekir. Lakin şu anda bir çok ülkede erişim sorunları devam etmekte.

Whatsapp Bağlanıyor Sorunu – Whatsapp Çöktü!

Türkiye’de Whatsapp erişim sorunu yaşayanlar Twitter’da bir çok tweet atmaya başladı bile. Konu ile ilgili şirketin ne gibi bir açıklama yapacağı bilinmez. Ancak Whatsapp neden girmiyor? tarzında soruların cevabı olarak sunucularda meydana gelen hataları gösterebiliriz.

BTK USOM – Ulusal Siber Olaylara Müsahale Merkezi tarafından yapılan açıklamalara göre Whatsapp servislerinde küresel düzeyde bir kesinti olduğu söylendi. Türkiye başta olmak üzere bir çok ülkede sıkıntıların var olduğu uygulamaya 21:00’dan bu yana erişim yok.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.