Ana sayfa Uygulama Whatsapp Beta Programı Başlattı ! Güncellemelere ilk Siz Ulaşın

Whatsapp Beta Programı Başlattı ! Güncellemelere ilk Siz Ulaşın

PAYLAŞ

B zamana kadar birçok yenilik ile karşımıza çıkan ve kullanıcı deneyimine oldukça önem veren Whatsapp Beta Programını Başlattı

Whatsapp Beta programı daha öncelerinde internet sitesi whatsapp.com adresinden zaten vardı, ancak şimdi Google Play üzerinden bu beta programı herkese sunuldu. Herkesten önce yenilikleri görebilirsiniz. Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından olan Whatsapp, geçenlerde kullanım istatistiğini bizlerle paylaşmıştı. Facebook’un satın almasından sonra kullanıcı kitlesini epey arttıran Whatsapp, bu zamana kadar birçok yenilik ile karşımıza çıkmıştı. Mobil cihazların vazgeçilmezi olan Whatsapp’da kullanıcıların yüzünü güldürecek bir yenilik daha haberi verildi. Birçok yeniliğin bu sene içerisinde karşımıza çıkacağını duyurmuştuk. Bu yenilikler ile beraber daha iyi ve daha güncel bir mesaj uygulaması karşımıza çıkacak.

Whatsapp Beta Programını Başlattı > Neler Değişecek ?

Bu zamana kadar kullanıcılarının isteklerine en kısa zamanda yanıt veren Whatsapp, kullanıcıların isteklerini, önerilerini, şikayetlerini dinlemek adına Beta programını çıkardı. Daha önceden internet sitesi üzerinden yeniliklere, telefonumuza indirdiğimiz APK üzerinden ulaşabiliyorduk. Ancak  güncelleme ve erişim problemleri sonrasında Whatsapp Google Play üzerinden beta kullanımını açtı. Böylelikle hem bu sorunlar ortadan kalkmış olucak, hemde daha fazla kullanıcıya hitap edilerek, istek ve öneriler dikkate alınacak. Artık Google Play Store üzerinden beta sürümlerini indirerek, Beta kullanıcısı olabilirsiniz. Böylece güncellemelerden ilk haberi olanlardan birisi olabilirsiniz. Whatsapp’da olmasını istediğiniz özellikleri yada uygulama içerisindeki hataları da direkt whatsapp’la iletişime geçerek belirtebilirsiniz. Beta programına kayıt olmak ise gayet basit !

Whatsapp Beta Programı

Whatsapp Beta programına kayıt olmak ve herkesten önce yeniliklere ulaşmak isterseniz aşağıdaki linkten beta kullanıcısı olabilirsiniz.

:: Whatsapp Beta Programına Katılmak & Beta Kullanıcısı Olmak için Tıklayın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.