Ana sayfa Uygulama Whatsapp Görüntülü Arama Özelliği Geldi!

Whatsapp Görüntülü Arama Özelliği Geldi!

PAYLAŞ
Whatsapp Görüntülü Arama Özelliği

Merakla beklenen Whatsapp özelliği sonunda bazı kullanıcılara sunuldu. Whatsapp Görüntülü Arama Özelliği Geldi! İşte görüntülü görüşme özelliği ve detayları.

Uzun zamandır merakla beklenen Whatsapp’da merakla beklenen özellik nihayet mümkün hale geldi. Skype, Hangouts, FaceTime gibi uygulamalarla rekabet içerisinde olmak isteyen Whatsapp, beta testlerini uzun zamandır yürüttüğü görüntülü arama özelliğini getirdi. Merakla beklenen özelliğe dair detaylar da ortaya çıkmış oldu.

Whatsapp Görüntülü Arama Özelliği geldi. Kullanıcılar artık whatsapp kullanarak görüntülü görüşme yapabilecek. Whatsapp görüntülü arama özelliği şu an için sadece belli kullanıcılara sunuldu. Beta testleri tamamlanan görüntülü arama özelliği kısa zaman içerisinde bütün kullanıcıların karşısına çıkacak.

Whatsapp Görüntülü Arama Özelliği Geldi!

Kısa bir deneme sürecine giren uygulama, bu süreç içerisinde bazı kullanıcıların kullanımına açtığı özelliği daha sonrasında tüm kullanıcılara açacak. Görüntülü arama özelliği ile beraber internet hızınıza bağlı olarak konuşma yapmak mümkün hale gelirken, uygulama güncellemelerle daha da iyileştirilecek

ozellik-1
ozellik-2

Bir çok uygulama da sorun haline gelen bağlantı kopmasına karşılık Whatsapp tarafında iyileştirmeler karşımıza çıkabilir.

Whatsapp Görüntülü Arama Nasıl Yapılır?

Biliyorsunuz ki uzun zamandır Whatsapp’da sesli arama özelliği var. Bu özellik ile beraber kullanıcılar sesli arama yapabiliyordu. Sesli arama yapar gibi görüntülü arama yapabilirsiniz.

Uygulama güncellemesi tüm kullanıcılara geldikten sonra, arama ikonuna tıklayıp, görüntülü arama seçeneğine tıklamak gerekiyor. Daha sonrasında karşıdaki kişinin uygulaması güncelse görüntülü arama yapmak mümkün hale geliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.