Ana sayfa Uygulama Whatsapp Görüntülü Görüşme Güncellemesi Yayınlandı!

Whatsapp Görüntülü Görüşme Güncellemesi Yayınlandı!

PAYLAŞ
Whatsapp Görüntülü Görüşme Güncellemesi

Sürekli gelişim halinde olan dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp Görüntülü Görüşme Güncellemesi Yayınlandı! İşte detaylar.

Milyonlarca kullanıcısı ile en popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan Whatsapp’ta uzun süredir görüntülü görüşme özelliğinin gelmesi bekleniyordu. Nihayet yayınlanan güncelleme ile beraber Artık Whatsapp’ta Görüntülü Görüşme yapabileceksiniz.

Facebook’un satın aldığı günden bu yana sürekli gelişim halinde olan uygulama aslında görüntülü görüşme üzerine uzun süredir çalışıyordu. Kullanıcılarından gelen geri dönüşlere göre hareket eden Whatsapp, son güncellemesinde merakla beklenen görüntülü görüşme özelliğine de yer verdi.

Whatsapp Görüntülü Görüşme Güncellemesi Yayınlandı!

Uygulama içerisinde yaşanan bir takım hataları gideren güncelleme iOS ve Android cihazlar için bugün yayınlandı. 2.16.17 sürümü ile piyasada yer alan güncellemenin en önemli özelliği de güncelleme sonrasında Artık Whatsapp’ta Görüntülü Görüşme Yapabilirsiniz! iOS 8+ üzeri cihazlar için yayınlanan güncelleme ayrıca uygulama içerisindeki hataları da gideriyor.

whatsasss

Görüntülü Görüşme özelliği aslında bir süre önce Android cihazlarda test ediliyordu. Beta testlerinin tamamlanması sonrasında da güncelleme yayınlandı ve Whatsapp resmen görüntülü görüşme özelliğine sahip oldu.

Whatsapp’ta Nasıl Görüntülü Görüşme Yapabilirim?

Facebook Messenger, Microsoft Skype ve Apple FaceTime’a rakip olacak bu özellik, kullanıcılardan gelen geri bildirim sonrasında daha da geliştirilecek. En çok sorulan sorulardan birisi de Whatsapp’ta Nasıl Görüntülü Görüşme yapabilirim? sorusuydu. Bu soruyu anlatan kısa bir .GIF var;

whatsapp-goruntulu-gorusme-nasil-yapilir

Gördüğünüz üzere kullanması oldukça kolay. Sadece bir kaç adım ile Whatsapp’ta Görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Unutmayın bu özelliğin gelmesi için cihazınızdaki Whatsapp sürümünü arttıracak güncellemeyi yapmalısınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.