Ana sayfa Uygulama Whatsapp Görüntülü Görüşme Özelliğine Kavuştu!

Whatsapp Görüntülü Görüşme Özelliğine Kavuştu!

PAYLAŞ
Whatsapp Görüntülü Görüşme Özelliğine Kavuştu

Popüler mesajlaşma uygulamaması Whatsapp Görüntülü Görüşme Özelliğine Kavuştu! Whatsapp Görüntülü görüşme özelliği ve detaylar haberimizde.

Uzun zamandır merakla beklenen Whatsapp güncellemesine dair yeni detaylar yayınlandı. Aynı zamanda güncelleme beta kullanıcılarının karşısına çıktı. Biliyorsunuz ki Whatsapp’ın satın alınması sonrasında görüntülü görüşme özelliğine dair bir çok kesimden beklentiler vardı. Kullanıcılar sesli arama özelliğinden sonra görüntülü görüşme özelliğini bekliyordu.

Yaklaşık 1 senedir süren çalışmalar sonrasında nihayet yeni bir detay daha ortaya çıktı. Skype, Facetime gibi uygulamalardaki gibi video konferans yapabilmemizi sağlayan Whatsapp özelliği yakın zamanda herkesin karşısına çıkacak. İnternet üzerinden görüntülü görüşme yapılacak Whatsapp’da karşınızdaki kişinin uygulaması güncel değilse bildirim gönderilecek. Toplam kullanıcı sayısının 1 milyardan fazla olduğu Whatsapp’ın Google’ın yeni uygulaması ve daha bir çok uygulamaya rakip olduğunu söyleyebiliriz.

Whatsapp Görüntülü Görüşme Özelliğine Kavuştu!

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda oldukça fazla merak edilen güncelleme ile Whatsapp görüntülü görüşme özelliğine kavuştu. Son dönemlerde sürekli gelişim halinde olan ve bu anlamda güncellemeler ile karşımıza çıkan Whatsapp bu güncelleme ile rakiplerinin sayısını arttırmış oldu. Son güncelleme ile beraber görsellere yazı yazma, şekil çizme özelliğine sahip olan uygulama böylelikle görüntülü görüşme özelliğine de sahip olacak.

Whatsapp Görüntülü Görüşme Özelliğine Kavuştu

Siz de Whatsapp görüntülü görüşme özelliği ile kullanmak istiyorsanız beta sürümünü indirmeniz gerekmekte. Şu an için sadece Android kullanıcılarına sunulan Whatsapp görüntülü görüşme özelliği, beta testleri sonrasında iOS cihazlara da gelecek.

Sektördeki diğer video arama özelliğine sahip uygulamalara baktığımız zaman Whatsapp bu anlamda çok geride kaldı diyebiliriz. Whatsapp video arama özelliği beta testlerine katılan kullanıcıların geri bildirimlerine baktığımız zaman ses gecikmeleri, internete bağlı gecikmelerin olduğu ortaya çıkmış durumda. Beta testlerinin bitimi sonrasında kullanıcılar ses gecikme sorunundan kurtulmuş olacak. Whatsapp görüntülü görüşme özelliği daha stabil bir internet bandında çalışabilecek ve donmalara karşı da önlem alınmış olunacak.

Android’de beta sürümünü indirmek isterseniz şuradaki bağlantıya tıklayabilir, Whatsapp görüntülü görüşme özelliği nasıl olmuş kontrol edebilirsiniz. Testleri devam eden özellikte İnternet kopma sorunları meydana gelebiliyor. Ancak bu da beta sonrasında çözülecek şekilde açıklamalar mevcut. Şimdilik beta testinde olduğu için, çok fazla yorum yapamıyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.