Ana sayfa iOS WhatsApp iOS sürümü sonunda güncellendi!

WhatsApp iOS sürümü sonunda güncellendi!

PAYLAŞ

Başarılı mesajlaşma yazılımı WhatsApp, sonunda güncellendi. iOS 7 mobil işletim sisteminden sonra uzun süre sessizliğini bozmayan WhatsApp‘ın yeni arayüzüne ilişkin bazı ekran görüntülerini sizlerle paylaşmıştık.

Güncelleme ile birlikte WhatsApp 2.11.5 sürümüne yükselmiş oldu. iOS 7 arayüzüne uygun görüntüsünü ve eklenen yeni özellikleri ile yeni WhatsApp kullanıcılarını oldukça memnun edecektir.

Yeni paylaşım özellikleri eklenen uygulama 18.6MB boyutunda bir güncelleme aldı. Artık görsel yollarken kırpabilmenize olanak tanıyan yeniliklerin hepsi bu kadar değil. Aynı zamanda 3D harita paylaşımı, engellenen kişilerin yönetiminde yenilikler ve Broadcast list özelliği ile toplu konuşmaların daha kolaylaştırılması dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca yeni bildirim seslerinin de kulağa hoş geldiğini belirtelim.

Uygulamanın güncelleme notlarında güncelleştirme öncesinde sohbet yedeği alınması öneriliyor. Sohbet yedeği almak için WhatsApp içerisinden  Ayarlar > Sohbet Yedeği > Şimdi Yedekle demeniz yeterli. Yedekleme bittikten sonra güncellemeyi yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.