Ana sayfa Uygulama Whatsapp Karanlık Mod Nasıl Açılır?

Whatsapp Karanlık Mod Nasıl Açılır?

PAYLAŞ
Whatsapp Karanlık Mod Nasıl Açılır
Whatsapp Karanlık Mod Nasıl Açılır? Whatsapp karanlık modu nasıl aktif edilir?

Uzun zamandır merakla beklenen Whatsapp güncellemesi nihayet iOS ve Android için geldi. İşte Whatsapp Karanlık Mod Nasıl Açılır? sorusu ve cevabı. 

Son zamanların en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp, yepyeni özelliği ile karşımıza çıktı. Yeni karanlık modu desteği, hem Android hem iOS cihazlar için aynı zamanda geldi. Uzun zamandır kullanıcıların şikayet ettiği karanlık mod özelliği nihayet Whatsapp’a entegre oldu. Artık Whatsapp’ı koyu mod özelliği ile beraber kullanabilirsiniz. Bir çok kullanıcı bu özelliğin nasıl kullanılacağını veya nasıl açılacağını merakla bekliyor. Karanlık modu kullanmak oldukça basit.

Karanlık modunun en çok kullanıldığı zamanlar, akşam-sabaha karşı zamanları oluyor. Uygulamayı kullananlardan gelen istek sonrasında Whatsapp artık yeni özelliğini aktif etti. Böylelikle artık Whasapp karanlık modu da kullanılabilir oldu.

Whatsapp Karanlık Mod Nasıl Açılır?

  • Android’de Whatsapp Koyu Mod: Özellik için minimum Android 9 gerekiyor. Android 9 kullanıcıları, en son sürüm Whatsapp uygulamasına sahip olmalı. Whatsapp ayarlarına giriş yaptıktan sonra, uygulama içi ayar kısmından karanlık modu açabilirsiniz. Eğer ki Android 9 üstü cihaz kullanıyorsanız, cihazınızın ayarlar kısmından karanlık mod ya da koyu mod yazarak aktif etmelisiniz.
Whatsapp Karanlık Modu Nasıl Açılır?
Whatsapp Karanlık Nasıl Açılır?
  • iOS’da Whatsapp Koyu Mod: iOS sürümünüzü en son sürüme güncellemelisiniz (En az iOS 13 ve üzeri olmalı). Güncelledikten sonra Ayarlar > Ekran ve parlaklık > Koyu mod seçmelisiniz. Whatsapp’ı kapatıp açtığınızda, koyu moda geçiş yaptığını göreceksiniz.

Tüm bunları yaptıktan sonra artık Whatsapp koyu mod ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir sorunuzda yorum kısmını kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.