PAYLAŞ

Bir süredir beklenen WhatsApp sesli arama özelliğinin videosu bir kullanıcı tarafından paylaşıldı. Şuan kapalı beta olarak test edilen WhatsApp sesli arama özelliğine ait çeşitli ekran görüntülerini sizlere önceki yazılarımızda aktarmıştık. Ekran görüntüleri arasında atlanan detay ise bu video oldu.

Son ayların en çok beklenen gelişmelerinden bir tanesi, WhatsApp’a sesli arama özelliğinin eklenmesiydi. Hemen her hafta artık bu konuyla ilgili yeni ekran görüntüleri ortaya çıkıyor. Skype altyapısı kullanılacağı bilgisini de sizlerle paylaşmıştık. WhatsApp’ın beklenen sesli arama özelliğiyle ilgili paylaştığımız eski haberlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Bu özelliği videosu ile linklerin hemen altında.

WhatsApp Sesli Arama Özelliği Videosu

WhatsApp sesli arama özelliğini kullanmanız için, bu özelliği kullanabilen birinin sizi araması gerekiyor. Bu şekilde aslında bir davet alıyorsunuz ve deneme sürümüne dahil oluyorsunuz. Şimdilik kapalı bir deneme sürümünde olduğu için WhatsApp sesli arama ile ilgili söyleyebileceklerimiz bu kadar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.