Ana sayfa Uygulama Whatsapp Sunucuları Tamamen Çöktü!

Whatsapp Sunucuları Tamamen Çöktü!

PAYLAŞ
Whatsapp Sunucuları Tamamen Çöktü!

Facebook sunucu hatalarına bir yenisinin daha eklenmesi ile beraber kullanıcılar isyana geçti: Whatsapp Sunucuları Tamamen Çöktü! İşte detaylar.

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, son zamanlarda meydana gelen sunucu sorunlarına bir yenisini daha ekle. Bundan 1 hafta önce Instagram sunucularında meydana gelen hatalar sonrasında şimdi de Whatspp suncuularında büyük bir sorun meydana geldi. Whatsapp Neden Mesaj Göndermiyor? Whatsapp Neden Tek Tik? Whatsapp neden çalışmıyor? gibi soruların cevabı haberimizin detaylarında.

Instagram ve Whatsapp, Facebook sunucularında barınıyor. Dolayısıyla servisler de meydana gelen bir hata bile diğer servisleri etkileyebiliyor. Durum böyle olunca, instagram da meydana gelen hatalar sonrasında benzeri bir durumda Whatsapp’ta yaşandı.

Whatsapp Sunucuları Tamamen Çöktü!

Facebook tarafından satın alınması sonrasında kullanıcılara bedava hizmet sunan Whatsapp, sunucularını Facebook’a transfer etti. Tüm dünya genelinde yaşanan sunucu hatası sonrasında Whatsapp’a dünyanın bir çok ülkesinde erişim sağlanamıyor.

Karşıdaki kişiye mesaj göndermek istediğinizde tek tik olurken, aynı zamanda karşı tarafa hiç bir mesaj iletilmiyor. Kullanıcılar Whatsapp tek tik sorunu olarak görüyordu ki, açıklanan verilere göre Facebook sunucularında yaşanan hatalardan dolayı uygulama çökmüş durumda. Konu ile alakalı herhangi bir resmi açıklama yok.

Whatsapp Sunucuları Çöktü! – 3 – 4 Mayıs 2017

Açıklanan verilere göre sorunun oldukça büyük olduğunu söyleyebiliriz. Facebook, Whatsapp uygulaması konusunda herhangi bir açıklama yapar mı bilinmez. Ancak bir çok kullanıcı gerek sosyal medya hesaplarında, gerek farklı platformlarda bu durumdan bir hayli şikayetçi. Whatsapp’ın çöktüğü saat aralıkları aşağıda ;

Daha öncesinde meydana gelen Whatsapp problemi çok kısa bir süre içerisinde çözülmüştü. Ancak bu sefer olayın boyutu biraz daha büyük. Dolayısıyla bu sorunun çözülmesi zaman alabilir. Konu ile ilgili Facebook tarafından yapılan herhangi bir açıklama bulunmuyor. Açıklama geldiğinde haber güncellenecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.