Ana sayfa Soru - Cevap WhatsApp Web Uyumlu Telefonlar

WhatsApp Web Uyumlu Telefonlar

PAYLAŞ

WhatsApp Web hangi telefonlarda var? WhatsApp Web destekleyen telefonlar neler? Hangi telefonlarda WhatsApp Web var? sorularını bu yazımızda yanıtlıyoruz. WhatsApp’ı bilgisayardan kullanmak için uyumlu telefonları ve uyumlu işletim sistemlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Şimdi öncelikle WhatsApp Web’den kısaca bahsedelim. Geçtiğimiz Ocak ayında duyurulan WhatsApp Web özelliği ile eğer uyumlu bir telefonunuz varsa, destekleyen telefonlarla WhatsApp’ı bilgisayardan kullanabiliyoruz. WhatsApp Web ile ilgili detaylı bilgilere WhatsApp Web Duyuruldu başlığından ulaşabilirsiniz.

WhatsApp’ı Web’in kullanımına ilişkin detaylara ise WhatsApp Web Nasıl Kullanılır? başlığından ulaşabilirsiniz. Eğer WhatsApp Web uyumlu bir telefonunuz varsa, kullanım şekli aşağı yukarı benzerlik gösterecektir. Şimdi gelelim asıl konumuza.

WhatsApp Web Hangi Cihazlarla Uyumlu?

Aşağıdaki görselden de anlayabileceğiniz üzere WhatsApp Web ; Android, Windows Phone 8.0, Windows Phone 8.1, BlackBerry, BlackBerry 10, Nokia S60 ve Nokia S40 işletim sistemleriyle uyumlu olarak çalışıyor. Kabaca söylemek gerekirse, telefonunuzda aşağıdaki işletim sistemlerinden biri varsa, WhatsApp Web’i kullanabiliyorsunuz :

whatsapp-web-uyumlu-isletim-sistemleriNot : WhatsApp Web’i kullanmak için telefonunuza veya tabletinize uyumlu en güncel WhatsApp sürümünü kurmanız gerekiyor.

Ek bilgi : WhatsApp Web iPhone için şimdilik uyumlu değil. Ancak bir güncelleme ile gelecek. WhatsApp sesli arama özelliği ve WhatsApp Web özelliği iPhone’lara geldiğinde sizleri bilgilendireceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.