Ana sayfa Uygulama WhatsAppa Yazı Stili Güncellemesi Geldi!

WhatsAppa Yazı Stili Güncellemesi Geldi!

PAYLAŞ

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma platformlarından WhatsApp’ın yayınlanan son uygulama da : WhatsAppa Yazı Stili Güncellemesi Geldi!

Gelen değişiklerde WhatsApp’a yeni yazı stili özelliği dahil oldu. En son yayınlanan güncellemede koyu  ve italik yazma gibi birtakım seçenekler eklendi. Detaylar Haberimizde..

WhatsApp’ın yeni gelen güncellemesi ile birtakım özellikler geldi. Yeni gelen güncelleme ile WhatsApp’a yeni yazı stillleri eklendi. Yeni gelen özelikler ile kullanıcılar metinlerini koyu ve italik biçimde yazabilecekler. WhatsApp yeni yayınlanan sürümlerinde genel olarak kullanıcıların şikayetleri üzerinde duruyor. Beta sürümü yayınlandıktan sonra uygulamanın şikayetlerini değerlendiren WhatsApp, güncellemeleri bir süre sonra Google Play üzerinde yayınlıyor. WhatsApp’ın yeni italik ve koyu yazma özelliğinin gelmesi bir hayli uzun süreceğe benziyor. Gelen diğer haberlere göre koyu ve italik dışında altı çizgili metin yazma özelliğinin de eklenebileceği tartışılıyor. Fakat bundan şimdilik emin değiliz.

Tahmin ediyoruz ki WhatsApp şirketi kullanıcılarının mesajlarını daha eğlenceli hale getirmek için tıpkı Microsoft Word’de olduğu gibi farklı yazı metinlerini uygulamaya entegre etmek istiyor. Gelecek yıllarda WhatsApp şirketinin uygulamaya daha birçok yeni özellik ekleyebileceğini tahmin ediyoruz. WhatsApp’ın nasıl geliştirildiğini ilerleyen yıllarda hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.