Ana sayfa Bilgisayar Windows 10 için Özel Oyun Modu Geliyor!

Windows 10 için Özel Oyun Modu Geliyor!

PAYLAŞ
Windows 10 için Özel Oyun Modu Geliyor

Güncellemeler ile daha da güçlü hale gelen Windows 10 için Özel Oyun Modu Geliyor! Windows 10 oyun modu hakkında merak edilenler bu haberimizde.

Xbox baş mühendisi Mike Ybarra yaptığı açıklama ile Windows 10 için özel bir oyun modu geliştirildiğini açıkladı. Mike Ybarra bu geliştirici mod sayesinde oyuncuların en iyi performansa ulaşacaklarını dile getirdi. Mike Ybarra açıklamasından sonra Microsoft, Windows 10 için özel olarak geliştirilen oyun modunu da onayladı. Bu mod sayesinde Windows 10 kullanıcıları oyun oynarken bilgisayarlarını optimize edecek.

Windows 10 kullanıcılarının oyun oynarken sistem performansını arttırarak, oyunları daha performanslı hale kılacak. Böylelikle oyundaki donma ve takılma sorunlarının önüne geçilecek. Microsoft yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre oyuncuların çok beğeneceği bir uygulama geliyor. Böylelikle oyucular, oyunlara daha performanslı girebilecek.

Windows 10 için Özel Oyun Modu Geliyor!

Xbox baş mühendisi Mike Ybarra açıklamasına göre Windows 10 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda oyun performansını arttıran bir mod geliştiriliyor. Mike Ybarra, yeni geliştirilen oyun modunun amacının oyun performansını daha iyi optimize etmek olduğunu da vurguladı. Mike Ybarra yeni geliştirilen oyun modunun Win32 ve UWP oyunlarını da desteklediğini Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklama ile kamuoyuna duyurdu.

Yeni oyun modu ile birlikte Windows 10 kullanıcıları bilgisayarlarında çok fazla kaynak kullanan hizmetleri ve uygulamaları oyun esnasında geçici olarak kapatacak. Böylelikle sistem performansını minimum iki kat arttırmış olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.