Ana sayfa Akıllı Saat Windows 10 Tabanlı Akıllı Saat Geliyor!

Windows 10 Tabanlı Akıllı Saat Geliyor!

PAYLAŞ
Windows 10 Tabanlı Akıllı Saat Geliyor!

Bir çok Windows kullanıcısı, Windows 10’a yeni gelen Creators Update’i konuşurken, Windows 10 Tabanlı Akıllı Saat Geliyor! İşte detaylar.

Günümüzde akıllı saatlerin popülaritesinin artması ile birlikte Windows 10 tabanlı akıllı saat de bu piyasanın içerisine giriyor. Windows 10 tabanlı akıllı saat beklenildiği gibi Microsoft tarafından sunulmayacak. Ancak yine de piyasada büyük bir yankı uyandıracağını söylemek mümkün.

Akıllı saat piyasasında bir türlü göremediğimiz Microsoft yerine başka bir şirket harekete geçti. Windows 10 akıllı saat Trekstor tarafından karşımıza çıkarılıyor. Microsoft Band olarak bilinen spor bandı serisini rafa kaldıran Microsoft, ilk akıllı saatinin Trekstor tarafından sunulacağını duyurdu.

Windows 10 Tabanlı Akıllı Saat Geliyor!

Windows 10 loT Core sürümünden gücünü alacak olan akıllı saat ile Evrensel Windows Uygulamalarını kullanmak mümkün olacak. Windows 10 tabanlı ilk akıllı saat Gorilla Glass 3 ile korunacak ve 1.54 inçlik ekran boyutuna sahip olacak.

Akıllı saat hem Wi-Fi hem de Bluetooth desteği sunacak. Trekstor tarafından sunulacak olan akıllı saat ile ilgili detayların ise önümüzdeki haftalarda açıklanması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.