Ana sayfa Bilgisayar Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü Sorunları Çok Fazla

Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü Sorunları Çok Fazla

PAYLAŞ

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10’un Lumia telefonlar için teknik önizleme sürümü çıkmıştı. Fakat telefonlar için Windows 10 teknik önizleme sürümünün sorunları oldukça fazla ve cihazın kullanımını neredeyse imkansız hale getiriyor.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan teknik önizleme sürümünün haberini kaçırdık fakat sorunlarını kaçırmadık. Ancak tabii ki böyle bir sürümün yayınlanmış olması, telefonlar için Windows 10 sürümünün erken çıkacağını gösteriyor. Hataların geridönüşünü çok hızlı bir şekilde toplayan Microsoft, Windows 10’un geliştirme sürecini hızlandıracak. Dolayısıyla Windows 10’un önümüzdeki yaz aylarında telefonlar için çıkması bekleniyor.

Lumia telefonlar için Windows 10 teknik önizleme sürümü hala indirilebiliyor. Windows 10 teknik önizleme sürümünü kullanmak için Nokia Lumia 630, Nokia Lumia 635, Nokia Lumia 636, Nokia Lumia 638, Nokia Lumia 730 veya Nokia Lumia 830 telefonlarından birine sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca telefonlar için Windows 10 teknik önizleme sürümü, kısa bir süre sonra Nokia Lumia 1520 modeline de uyumlu olacak.

Telefonlar için Windows 10 teknik önizleme sürümünün nasıl göründüğünü, arayüzünü ve ek özellikleri aşağıdaki videodan görüntüleyebilirsiniz.

Bize soracak olursanız şuan bir geliştirici değilseniz, günlük kullanımda test etmek için bu sürümü indirmenizi önermiyoruz. Bu cihazlar dışında bir Lumia kullanıyorsanız ve telefonunuza Windows 10’un çıkıp çıkmayacağını öğrenmek istiyorsanız Windows 10 Güncellemesi Alacak Lumia Telefonlar başlığına göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.