Ana sayfa Akıllı Telefon Windows 10’lu Galaxy S8 Görüntülendi!

Windows 10’lu Galaxy S8 Görüntülendi!

PAYLAŞ
Windows 10'lu Galaxy S8 Görüntülendi!

Bir çok kaynaktan sızdırılan haberler sonrasında şimdide Windows 10’lu Galaxy S8 görüntülendi! İşte yayınlanan görsel ve detayları.

Samsung, yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8’in bazı Microsoft mağazalarında satılacağına dair iddialar ile karşımıza çıkmıştı. Bu iddialar sonrasında bir açıklama da şirkete yakın kaynaklardan geldi ve Galaxy S8’in Windows 10 işletim sistemine sahip bir modelinin satışa sunulacağı da söylendi.

Mobil işletim sistemleri arasında oldukça pratik bir arayüze sahip olan Windows 10 Mobile, Galaxy S8 ile beraber kullanıcıların karşısına çıkabilir. İddiaların şimdilik sadece bir kaç görselden oluşması gözleri iki firmaya dikmiş durumda.

Windows 10’lu Galaxy S8 Görüntülendi!

Galaxy S8 tanıtımı sonrasında biliyorsunuz ki iki firmanın anlaşmalar yaptığı ortaya çıktı. Ancak bu anlaşmaların kapsamı net olarak açıklanmamıştı. Bugün Windows 10 mobile işletim sistemine sahip Galaxy S8’in görüntülenmesi, dengeleri değiştirdi.

Windows 10’lu Galaxy S8 modeli satışa sunulur mu? sorusu kullanıcıların karşısına çıktı. Bu soruya şu an için verilecek net bir cevap yok. Ancak ilerleyen zamanlarda İki firmadan sürpriz haberler duyabiliriz.

Ortaya çıkan ekran görüntülerine bakılırsa satışa sunulan Galaxy S8’den biraz daha farklı bir model karşımıza çıkacak. Microsoft ve Samsung tarafından şimdiye kadar resmi açıklama yapılmadı. Ancak iddiaların gerçek çıkması ile beraber sektörde durumlar değişebilir. Windows 10’lu Galaxy S8 modeli, Microsoft’un gelecek yatırımlarına dair bir takım fikirleri de karşımıza çıkaracaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.