Ana sayfa Bilgisayar Windows 10’lu Telefonlar İçin Ofis Duyuruldu

Windows 10’lu Telefonlar İçin Ofis Duyuruldu

PAYLAŞ

Windows 10 Mobil’in teknik önizleme sürümünde çalışmak üzere ofis uygulamaları yenilendi. Windows 10 Mobil’in teknik önizleme sürümünü kullananlar, Word, Excel ve PowerPoint gibi temel ofis uygulamalarını kullanabilecek.

Windows Phone 8 ile umduğunu pek bulamayan Microsoft, çalışmalara devam ediyor. Bilgisayarlar ve mobil cihazları (akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar) birleştirmeyi hedefleyen Microsoft’un yeni planı ofis yazılımlarını da birleştirmek. iOS işletim sistemi için oldukça gelişmiş bir ofis yazılım paketi sunan Microsoft, iPad, iPod ve iPhone’lar için ofisi oldukça kullanışlı hale getirmişti. Şimdi sıra Windows 10’lu telefonlarda.

Windows Phone Bitiyor Windows 10 Telefonlara Geliyor

Word dökümanları, Excel tabloları ve Powerpoint sunumlarına yönelik olarak toplamda 3 uygulamadan bahsetmek söz konusu. Uygulamalar tıpkı bilgisayarlardaki gibi fonksiyonlara sahip. Fakat tek elle kullanmaya yönelik olarak bazı kısayollar ve kolaylıklar sağlanmış durumda. Belgelerinizi kolayca saklamak, yönetmek ve düzenlemek için Windows 10 Mobil için ofis uygulamalarını kullanmanız gerekecek.

Windows 10’lu Telefonların Özellikleri Ne Olacak?

Söz konusu Word, Excel ve PowerPoint uygulamaları, Windows 10 Mobil’in teknik önizleme sürümüne yönelik olarak Nisan ayının sonundan indirilebilir ve kullanılabilir halde sunulacak. Ancak tabii ki teknik önizleme sürümü için çıkması sebebiyle çeşitli hatalar olacaktır. Yeni uygulamalara Office 365 üyeliği ile girmek mümkün olacak.

Windows 10 Güncellemesi Alacak Lumia Telefonlar

Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarının ekran görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.