Ana sayfa Yazılım Windows 9’a Ait Bir Video Yayınlandı

Windows 9’a Ait Bir Video Yayınlandı

PAYLAŞ

Şimdiye kadar Microsoft tarafından yapılan en önemli ve köklü değişiklik olan Windows 8 arayüzü elden geçiriliyor. Çoğu kullanıcının şikayet ettiği Windows 8 güncelleniyor. Uzun süredir beklenen köklü değişiklikleri içerecek yeni bir Windows sürümü Windows 9’un çıkış tarihi kesinleşti. Basın mensuplarına dağıtılan davetiyelere göre Windows 9, 30 Eylül tarihinde duyurulacak.

San Francisco’da düzenlenecek olan etkinlikte yeni bir Windows sürümü tanıtılacağı kesin. Ancak isminin Windows 9 mu yoksa Windows 8.2 mi olacağı konusunda kesin bir bilgi bulunmuyor. Genel olarak teknoloji basınında yeni Windows sürümünden Windows 9 olarak bahsediliyor.

Çok fazla eleştiri alan Microsoft’un, kullanıcıların geri dönüşlerini ne denli önemseyip önemsemediğini 30 Eylül tarihinde duyurulacak olan yeni Windows sürümünde görebileceğiz. Ve size güzel bir haberimiz var. Windows 8’in en çok eleştirilen konusu olan Başlat menüsü, söz konusu yeni Windows sürümüne eklenmiş gözüküyor. Aşağıda yer alan ve yeni yayınlanan videoda, 30 Eylül tarihinde duyurulacak olan yeni Windows sürümünün bir başlat menüsüne sahip olduğunu görebiliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.