Ana sayfa Editörden Windows Elçileri Yılbaşı Partisinde Buluştu!

Windows Elçileri Yılbaşı Partisinde Buluştu!

PAYLAŞ
Windows Elçileri Yılbaşı Partisinde Buluştu

Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Microsoft’un yeni oluşumu Windows Elçileri Yılbaşı Partisinde Buluştu! İşte detaylar.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan şirketler arasında yer alan Microsoft, sıralama da artışa geçiyor. Kullanıcılara verilen cevaplarıyla çoğu zaman karşımıza çıkan Microsoft, Türkiye’de yeni bir oluşum içerisinde. Windows Elçileri adında başlatılan bu oluşumda, Türkiye’nin farklı illerinden insanlar gönüllü olarak çalışmalara başlayacak.

Geçtiğimiz haftalarda Windows Elçilerine dair haberleri okumuştuk. Türkiye’nin farklı illerindeki kişiler, oluşturdukları videolar ile Windows’u ve Microsoft’u anlattılar. Bu videolar arasında seçilen 125 tanesinin sahibi, Windows Elçilerinden olmaya hak kazandı. Ayrıca Windows Elçileri programında bu oluşuma dahil olmaya hak kazananlar, yılbaşı partisinde bir araya geldi. Bugün düzenlenen bir etkinlik ile farklı illerden gelen Elçiler, ilk olarak bu oluşumun neden başlatıldığını, oluşumun nerelere gidebileceğine dair bilgiler aldı.

Windows Elçileri Yılbaşı Partisinde Buluştu!

Her ne kadar sektör hızlı gelişse de, ülkemizde ve dünya da bilgisayar kullanımında ciddi düşüşler yaşanıyor. Kullanıcılar artık akıllı telefonlara yöneldiği için, bilgisayarların değeri tam anlamıyla yok olmaya doğru ilerleyebiliyor.

Microsoft Türkiye, Windows Elçileri programı ile beraber, #SadeceBilgisayarla Etiketi ile insanlara bir çok durumu özetliyor. Dünyanın en aktif sosyal medya kullanan şirketleri arasında yer alan firma, bu aktifliği Elçilik oluşumu ile değerlendiriyor. Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleştirilen Yılbaşı Partisi – Windows Elçileri kaynaşma partisinde, farklı fikirler ortaya çıktı. Bu fikirler, elçi programının önemini bir kez daha ortaya koyuyor.

Microsoft Türkiye, Windows Elçileri Oluşumuna Önem Veriyor!

Microsoft’un ilk adımı atması ile beraber bilgisayarların geleceği adına çalışmalara başlandı. Ülkemizde özellikle de 18-35 yaş grubundaki bireylerin bir araya geldiği Windows Elçileri programı kapsamında, farklı fikirler dinlenecek.

Böylelikle ortaya konulan fikirler, bir çok projeye de zemin hazırlamış olacak. Zaman zaman fikir alışverişleri, zaman zaman yeni ürünler hakkında yorumlar alınacak. Ayrıca Elçilerden alınan feedback (geri dönüş) sayesinde gelecek adına çalışmalar daha hızlı bir hal almış olacak. Ayrıca elçiler, çevresinde bilgisayar kullanımına dair, Windows ürünlerine dair raporlamalar toplayabilecek. İnsanlara Windows ürünlerini daha iyi tanıtabilecek.


Windows Elçileri programı kapsamında Microsoft Türkiye ofisinde düzenlenen yılbaşı etkinliğinde Teknovi.com’u temsilen “Gürkan” ve “Esra” da yer aldı.

Etkinlikte bol bol çekiliş, Microsoft Türkiye ofis gezisi ve farklı fikirler ortaya koyuldu. Windows Elçileri programı kapsamında etkinlikler gerçekleştikçe, detaylara da yer vereceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.