Ana sayfa Tablet Bilgisayar Windows İşletim Sistemli Tabletlere İlgi Büyük!

Windows İşletim Sistemli Tabletlere İlgi Büyük!

PAYLAŞ
Windows İşletim Sistemli Tabletlere İlgi Büyük!

Çinli dev üreticiler, Windows işletim sistemli tabletlere yoğun bir ilgi gösteriyor. Lakin, tüketiciler tarafından Windows İşletim Sistemli Tabletlere İlgi Büyük!

Hong Kong’da düzenlenen bir tüketici elektroniği fuarında sergilenen Windows tabletlere ilgi büyük. Çünkü fiyatları 65 dolara kadar inen ürünler Windows işletim sistemli tabletler. Her ne kadar tanıtılması sonrasında yıllar geçse de, bu tabletlere yoğun bir ilgi var. Daha öncesindeki haberlerimiz de aktardığımız Microsoft’un tabletler konusundaki sorunlarına bir çözüm olabilecek bu yeni tabletlerin fiyatları oldukça uygun.

Intel işlemciye sahip olan tabletler, uygun fiyatlı Android tableterle benzer özellikler taşıyor. Ekran ve depolama alanı gibi özellikleri kısılmış olan tabletler Çinli markalara ait. Intel Atom Z3735G ve Intel Atom Z3735F gibi işlemcilere sahip olan tabletler 7″ ve 8″ boyutlarla farklılaşıyor. 65 dolar, 80 dolar gibi fiyat etiketlerine sahip olan ürünler temel düzeydeki tablet kullanımına yetenek teknik özelliklere sahip.

Windows İşletim Sistemli Tabletlere İlgi Büyük!

Tabletin Windows işletim sistemine sahip olması ve aynı zamanda özellikleri düşük olsa da, fiyatının uygun olması, kullanıcıları bu tabletlere karşı ilgili bir hale getiriyor. Tabletler 2016 yılında çok yoğun bir şekilde satış yapmıştı.

100-dolar-alti-windows-tabletler

Aradan geçen 2 yıl sonrasında bugün yani 2017 yılında Windows işletim sistemli tabletler hala ilgi görüyor. Kullanıcıların bu cihazları tercih etmesindeki en büyük etken, arkasında Microsoft’un işletim sistemi olması. Dolayısıyla firmalar bu konuda daha da özverili olarak, Windows işletim sistemine ağırlık veriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.