Ana sayfa Windows 10 Windows Phone 10 Ekran Görüntüleri Sızdı

Windows Phone 10 Ekran Görüntüleri Sızdı

PAYLAŞ

Microsoft’un Windows 10’u ilk olarak paylaşacağı platform olan Windows Phone 10’un ekran görüntüleri ortaya çıktı. Lumia’lara beklenen Windows Phone 10 güncellemesine ait ilk ekran görüntüleri ve detaylar haberimizde.

Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Windows Phone 10, beklenen bir güncelleme ve Windows Phone’un en büyük güncellemesi olacak. Nokia’nın ortadan kalkmasıyla birlikte Windows Phone çalışmalarına ağırlık veren Microsoft, mobil işletim sistemini geliştirmeyi hızlandırdı. MWC 2015‘te resmi olarak detayların açıklanması bekleniyor. Daha önce 21 Ocak tarihinde bir açıklama yapılacağı söylenmişti. Tarih olarak en kötü ihtimalle MWC 2015’te, Windows Phone 10 sürümüne ait bilgilerin açıklanması bekleniyor.

Şimdi konumuza dönecek olursak Weibo’da yayınlanan bazı ekran görüntülerinin Windows Phone 10 sürümüne ait olduğunu düşünülüyor. Bu görüntüleri aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Windows Phone 10 güncellemesinin genel dağıtımdan önce ilk etapta geliştiricilere ulaştırılması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.