Ana sayfa İnternet WordPress Güncellendi, Yeni Sürüm : 3.8.1

WordPress Güncellendi, Yeni Sürüm : 3.8.1

PAYLAŞ

CMS yani içerik yönetim sistemleri arasında şüphesiz en popüler olanı WordPress, bu sabah erken saatlerde güncellendi. Yeni sürüm WordPress 3.8.1 olarak adlandırılıyor. Söz konusu bu güncelleştirmede aslında güvenlik veya genel sistem işleyişi hakkında bir iyileştirme pek görünmüyor. Daha çok WordPress yönetim panelindeki sorunların giderildiğini görüyoruz.

Mobil kullanımın artması sebebiyle kullanıcıların akıllı telefon ve tablet bilgisayarlardan bloglarına erişip kolayca içerik eklemesi için WordPress 3.8 güncelleştirmesiyle birlikte yönetim paneli mobil cihazlarla daha uyumlu hale gelmişti. Ancak yine de bazen çeşitli tasarımsal hatalar olduğu görülüyordu. Bazı açılır menülerin açılmaması, tıklandığı zaman yenilenmeyen sayfalar gibi sorunlar son aylarda çok sık yaşanıyordu.

WordPress 3.8.1 güncelleştirmesi de tam olarak bu gibi sorunlara bir çözüm sunuyor. Eğer siz de akıllı telefon veya tablet bilgisayarınızdan blogunuzun yönetim paneline erişiyorsanız bu güncelleştirmeyi vakit kaybetmeden yüklemenizi öneririz. Tabii ki güncelleştirme öncesinde yedek almayı ihmal etmeden.

WordPress 3.8.1 güncelleştirmesi ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.