Ana sayfa Oyun World of Tanks 9.4 Sürümü Yayınlandı

World of Tanks 9.4 Sürümü Yayınlandı

PAYLAŞ

Dünya üzerinde en fazla rağbet gören online oyunlar arasında bulunan World of Tanks, yeni sürümüyle oyuncuların beğenisine sunuldu. Dün itibariyle Avrupa ve Kuzey Amerika’da yeni sürümüyle yayınlanan oyun yeni efektleriyle oldukça ses getireceğe benziyor.World of Tanks 9.4 jpg

World of Tanks adlı online strateji oyununun 9,4 sürümünün yayınlanmasıyla birlikte gelebilecek olumlu olumsuz tepkiler şimdiden konuşulmaya başlandı. Özellikle 2. Dünya Savaşı temasıyla dikkat çekici efektlere sahip olan oyun 1942 Stalingard Savaşı’nın atmosferini de oldukça başarılı bir şekilde işlemiş görünüyor. Ekip savaşları  oyunun 9.4 sürümünden itibaren 7/42 yerine 7/54 oluyor.

Takım savaşları modunun yeniden ele alınmasıyla ortaya oldukça etkileyici bir oyun çıkarılmış. Oyunun 7’ye 7’lik simülasyonu ve 11 adet harita oyuncular için olumlu bir seviye denebilir. Uçak Pisti, Malinovka, Komarin ve Kutup Bölgesi haritaları oyuna yeni eklenen haritalar arasında bulunuyor. World of Tanks 9.4 sürümü Asya ve Kore’de 6 Kasım’da yayınlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.