Ana sayfa Oyun World of Warcraft 10. Yılını Kutluyor

World of Warcraft 10. Yılını Kutluyor

PAYLAŞ

Dünyada en çok oynanan MMORPG oyunu World of Warcraft, Blizzard’ın oyunun 10. yılı şerefine yaptığı kutlamalar boyunca sizleri çeşitli sürprizler bekliyor olacak. Eski dönemlerdeki 40 kişilik raid’ler arasında hafızalara kazınmış Molten Core raid’i 10. yıl şerefine oyunculara tekrar açılıyor.

Molten Core içindeki Big Boss diye adlandırılan Ragnaros’u devirebilen yetenekli oyuncular, Core Hound bineğine ve 640 item level seviyesindeki Helm eşyasına sahip olabilecekler.

WorldofWarcraft10

Yine eski oyuncuların hatırlayacağı unutulmaz World PvP sahnelerine şahit olduğumuz Tarren Mill ve Southshore arası savaşlar geriye dönüyor. Klasik Deathmatch modunda açılacak bu haritalarda savaşabilmek için 99. ve 100. seviyeye sahip olmanız gerekiyor. Ödül olarak karşı takımı yenen taraf Horde’lar olursa Southshore Slayer rütbesini, eğer takımı yenen taraf Alliance’lar olursa Tarren Mill Terror rütbesini kazanabileceksiniz.

World of Warcraft’ın yalnızca 10. yılı şerefine düzenlenen bu etkinlikleri ve birbirinden eşsiz hediyeleri kazanabilmek için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.