Ana sayfa Oyun Xbox Bahar indirimleri Başlıyor!

Xbox Bahar indirimleri Başlıyor!

PAYLAŞ
Xbox Bahar indirimleri Başlıyor!

Oyuncular için yepyeni indirimler gelmeye başladı bile. En son alınan bilgilere göre Xbox Bahar indirimleri Başlıyor! İşte “Xbox bahar indirimleri” ve detayları.

Microsoft’un sevilen oyun konsolu Xbox’ın en yeni modellerinden Xbox 360 ve Xbox One için bahar indirimleri oyuncuların karşısına çıkıyor. Bu zamana kadar bir gelenek haline gelen bahar indirimleri, oyuncuların yüzünü güldürecek.

Xbox ile ilgili haberleri karşımıza çıkartan Xbox bölümünden sorumlu Larry Hryb oyuncuların bildiği adıyla Majer Nelson tarafından yeni açıklama yapıldı. Yapılan açıklamalara göre Xbox bahar indirimleri 11 Nisan 2017 tarihinde başlayacak ve 17 Nisan 2017 tarihinde sonlanacak.

Xbox bahar indirimleri başlıyor!

Bu indirimler ile beraber oyuncular Xbox mağazasında yer alan neredeyse tüm oyunları yaklaşık %70’e varan indirimlerle satın alabilecek. Ayrıca Xbox Live Gold üyeleri bu indirim sürpriz ile beraber ekstra %10 indirime sahip olacak.

Baktığımızda özellikle de şu sıralar bir çok oyun karşımıza çıktı. Bu oyunları almak isteyip fiyatından dolayı vazgeçenler için büyük bir sürpriz olacak diyebiliriz. Watch Dogs 2, Battlefield 1, Forza Horizon 3, Titanfall 2 ve 350’den fazla oyunda indirimlerin yer alacağı Xbox bahar indirimlerini kaçırmayın.

Xbox oyunlarında bahar indirimleri fırsatından yararlanmak için belirtilen tarihlerde Xbox mağazasını ziyaret etmeyi unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.