Ana sayfa Oyun Xbox için Yeni Oyun Kumandası Tanıtıldı!

Xbox için Yeni Oyun Kumandası Tanıtıldı!

PAYLAŞ
Xbox için Yeni Oyun Kumandası

XBox’ın yükselişi konusunda çalışmalar devam ederken, farklı tasarıma sahip Microsoft Xbox için yeni oyun kumandası tanıtıldı! İşte detaylar.

Microsoft Xbox için yeni bir kontrolcü daha karşımıza çıktı. Son zamanlarda Xbox hakkında bir çok gelişme karşımıza çıkarken, yeni bir haber daha Microsoft cephesinden geldi. Çok uzun bir süredir yeni güncellemeler ile dikkat çeken Xbox’a yeni oyun kumandası geliyor. Diğer oyun kumandalarının yanı sıra bu sefer farklı tasarımlı kontrolcü karşımıza çıkıyor.

Xbox kontrolcülerine yönelik yapılan çalışmalar tam gaz devam ederken, bu sefer de yeni bir kontrolcü duyuruldu.  Yeni kontrolcü gerek farklı tasarımı, gerek renk seçimi olsun Microsoft’un yeni oyun kumandası gerçekten de takdire şayan olmuş diyebiliriz.

Xbox için Yeni Oyun Kumandası Tanıtıldı!

Microsoft tarafından yapılan açıklamalara göre yeni kontrolcü askeri teknolojilerden esinlenerek yapılmış. Açıklamalara bakılırsa, ülkemizde de satışa sunulacak kontrolcü, büyük bir satış rakamı yakalayabilir.

“Special edition Recon Tech” ismiyle 25 Nisan’da satışa sunulacak olan kontrolcü, 70 dolarlık fiyatı ile sektörde yerini alacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.