Ana sayfa Editörden Xbox One S Satın Alacaklara indirim Müjdesi!

Xbox One S Satın Alacaklara indirim Müjdesi!

PAYLAŞ
Xbox One S Satın Alacaklara indirim Müjdesi

Sevilen konsol modellerinden Xbox One S Satın Alacaklara indirim Müjdesi! Bu gece yapılacak indirim ile Xbox One S’lerde %30’a varan indirim yapılacak.

Microsoft’un popüler oyun konsolu Xbox One için bu gece büyük bir kampanya daha karşımıza çıkacak.. Son zamanlarda Microsoft tarafından yapılan kampanyaların bir çoğu, Xbox’a yeni oyuncular kazandırmak adına büyük bir önem teşkil ediyordu.

Geçtiğimiz saatlerde Xbox platformunda 350’den fazla oyunda yaklaşık %70’e varan indirimler yapıldı. Ancak Microsoft bu indirimlere bir yenisini daha ekledi. Daha öncesinde oyunlarda indirim yapan şirket bu defa konsol tarafında indirim yapıyor!

Xbox One S Satın Alacaklara indirim Müjdesi!

Xbox One S satın almak isteyenler, bu gece yapılacak indirim ile beraber piyasa değerinin altında Xbox satın alabilecek. Xbox One S satın almak isteyenler, %30 civarında bir indirimle yeni nesil konsolu satın alabilecek.

Daha öncesinde şuradaki haberimizde sizlere Xbox bahar indirimlerinden bahsetmiştik. Bu haberimiz sonrasında bir kampanya haberi daha geldi. Xbox bahar indirimlerinin yanı sıra, Xbox satın almak isteyenlere özel indirim kullanıcıların karşısına çıkacak.

11 Nisan 2017 yani bugün saat 22:00’da Mediamarkt üzerinden Xbox One S 1 TB + Fifa modelini satın almak isteyenler 1.699 TL yerine sadece 1.199 TL ödeyerek Xbox One S sahibi olabilecek. Kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu belirtmekte fayda var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.