Ana sayfa Akıllı Telefon Xiaomi Mi 5S Talep Patlaması Yaşıyor!

Xiaomi Mi 5S Talep Patlaması Yaşıyor!

PAYLAŞ
Xiaomi Mi 5S Talep Patlaması Yaşıyor

Sektörün önde gelen isimlerinden Xiaomi geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonlarını tanıttı. Xiaomi Mi 5S Talep Patlaması Yaşıyor! İşte detaylar.

Akıllı telefon sektöründe son zamanların en popüler firmalarından birisi olmayı başaran Xiaomi başarıya koşuyor. Firma geçtiğimiz günler de yeni nesil akıllı telefon modellerini kullanıcılarına sundu. Çin’de düzenlenen bir etkinlik ile beraber yeni akıllı telefonlar tanıtıldı, özellikleri duyuruldu.

Xiaomi Mi 5S ve 5S Plus özellikleri için şuradaki haberimizi okuyabilirsiniz. Xiaomi Mi 5s ve 5s Plus cihazlarının geçtiğimiz günlerde tanıtılması ile beraber taleplere de açılmıştı. Ön talep toplamak için kullanıcılara form açan Xiaomi, yoğun istekle karşılandı. Taleplere hızla yanıt vermek isteyen firma ilk olarak kullanıcıların isteklerini ele alacak, daha sonrasında Ön Siparişleri ve siparişleri açacak.

Xiaomi Mi 5S Talep Patlaması Yaşıyor!

Çinli üretici beklenenden çok daha fazla talep rakamına ulaştı. Mi 5 modeline göre daha iyi bir performans sunan 5S modeli, donanımıyla da dikkat çekmişti. Fiyat-performans açısından piyasadaki en iyi akıllı telefon listesine gireceğinden de hiç şüphemiz yok.

tt

Yeni nesil akıllı telefon modeline Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 821 güç veriyor. Xiaomi Mi 5s modelinde ise diğer modele göre farklılık açısından 5.7 inç Full HD ekran ve çift kamera yer alıyor. Detaylar için Tıklayın.

Son 24 Saat İçerisinde 3 Milyon Talep!

Son açıklanan rakamlara göre Xiaomi tarafından açılan talep formları aracılığıyla toplam da 3 milyon kişi kayıt yaptırmış durumda. Daha önceki taleplerine baktığımız zaman bu cihazların daha fazla talep gördüğünü söylememiz mümkün.

Mi 5S modelleri bu rakamlara ulaşan firma şu an için talepleri değerlendiriyor. Daha sonrasında üretimi buna göre şekillendirecek. Kayıtlar sırasında ödeme vs. alınmıyor. Yani ön sipariş yerine geçilmiyor. Bu yüzden de Xiaomi’nin bu rakamlara 24 saatte ulaşması oldukça zor görünüyor. 24 saat içerisinde 3 milyon kayıt toplanması, sadece ilk etapta yeterli düzeyde satış yapılacağını gösteriyor.

Xiaomi Mi 5S Talep Patlaması Yaşıyor

Fiyat-Performans yönünden baktığımız zaman sektörde ciddi derecede iyi bir yere geleceğini garantilediğini söyleyebiliriz. Şu anda uzak doğu ülkeleri başta olmak üzere dünyanın farklı yerlerine yerleşmesi planlayan Xiaomi orta segmentten çıkıp üst düzey cihazlar üretirse bir nebze olsun Samsung, Apple, LG, HTC gibi firmalarla daha da sıkı rakip olacaktır. Şu anda sadece ilerleme kaydetmeyi isteyen firma bakalım ilerleyen zamanlar da ne yapacak. Xiaomi Mi 5S satış rakamları nasıl olacak, hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.