Ana sayfa Giyilebilir Teknolojiler Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Görüntülendi!

Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Görüntülendi!

PAYLAŞ

Kullanıcılar tarafından merakla beklenen Akıllı bileklik Mi Band’ın yeni sürümü hakkında detaylar geldi. Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Görüntülendi!

Geçtiğimiz yıllar da Xiaomi tarafından piyasaya sürülen Akıllı bileklik modelleri, Mi Band ve Mi Band 1S,  oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmış, beklentilerin çok üstünde kalmıştı. Mi Band serisinin devamı niteliğinde yeni Akıllı bileklik modeli yolda.

Uygun fiyatıyla düşük bütçeli kullanıcıların gönlünde kalp kuran Mi Band, kalp ritmini ölçmesi ve aynı zamanda uyku takibi yapması özelliği ile bu segmentte Akıllı bileklik satın almak isteyenlerin de ilk tercihi olmuştu. Her ne kadar bu özellikleriyle oldukça çok satış yapılsa da, Mi Band kullanıcıları Akıllı telefonları olmadan hiç bir şekilde verilere erişemiyordu. Yenilenen Mi Band 2 ile beraber bileklikte saati ve bazı bilgileri gösteren ekran bulunuyor.

xiaomi-mi-band-2-akilli-bileklik-goruntulendi

Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Görüntülendi!

Fiziksel tuşta barındıracak olan Mi Band 2, böylelikle kullanıcıların tüm isteklerine kolayca erişebilmesini sağlayacak. Yani Akıllı telefon olmadan da bazı bilgileri ekranda görebilmemizi sağlayacak bir ekrana sahip olacak. Önceki modele göre biraz daha geniş duran Mi Band 2, Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun tarafından paylaşılan bir fotoğrafta göründü. CEO’nun kolundaki Mi Band 2’ye bakılırsa, Akıllı bileklik farklı tasarımıyla karşımıza çıkacak.

Yeni çıkacak modelde bulunan ekran ile beraber batarya da değişime gidilecek. Yani batarya konusunda Xiaomi büyüyen bilekliği boş bırakmak istemiyor. 30 güne varan kullanım sunulur mu bilinmez ancak yine 20 gün civarlarında kullanım olabilir. Xiaomi Mi Band 2’nin fiyatı hakkında henüz net bir bilgi yok. Ancak bir önceki modele göre bilekliğin daha da gelişmiş olduğunu düşünürsek benim tahminim 30$ civarlarında olacak diye düşünüyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.