Ana sayfa İlginç Ürünler Xiaomi Mont Üretti: Xiaomi 90 Minutes Mont Fiyatı!

Xiaomi Mont Üretti: Xiaomi 90 Minutes Mont Fiyatı!

PAYLAŞ

Akıllı telefon ve daha bir çok ürünle karşımıza çıkan Xiaomi Mont Üretti! %100 Su geçirmez Xiaomi Mont fiyatı ve detayları haberimizde!

Ürettiği akıllı telefon modelleri ve diğer teknolojik aletler ile karşımıza gelen Çinli üretici Xiaomi Mont Üretti! Bu zamana kadar fiyat – performans ürünlerini satışa sunan firma yine aynı çizden devam ediyor. Akıllı telefon piyasasına hızlı bir giriş yapan firma sonrasında ilginç ürünler ile karşımıza çıkmaya başladı.

Powerbank, kulaklık, akıllı telefon gibi ürünler üreten  firma şimdiler de mont üretti. Firma bu zamana kadar ürettiği teknolojik aletler ve cihazlarla ün salmıştı. Sonunda farklı bir sektörde karşımıza çıkıyor. Çin menşeili popüler teknoloji firması Xiaomi özellikle de geçtiğimiz günlerde ki fuar sonrasında yeni ürünler ile karşımıza çıkacağını duyurmuştu.

Xiaomi Mont Üretti ve Satışa Çıkardı!

Daha öncesinde farklı ürünlerle karşımıza çıkacağını duyuran Xiaomi bombayı patlattı! Xiaomi Su Geçirmez Mont Üretti. Daha öncesinde bir çok su geçirmez mont gördük. Ancak Xiaomi tarafından satışa sunulan ceket akıllı ceket olarak düşünebilirsiniz.

xiaomi mont

Teknolojik ürünlerle karşımıza çıktığı için ilk olarak bir çok kişi akıllı mont sandı. Ancak Xiaomi tarafından açılan satış ilanında ürün hakkında sadece su geçirmez olduğu yazdı. Aslında firma daha öncesinde pirinç makinesi gibi ilginç ürünlerle karşımıza çıkmıştı.

Firmanın yemek sektörüne el atması sonrasında Xiaomi’nin tekstil alanına da giriş yapması bir çok kullanıcının yüzünü güldürdü. Dünya çapında marka değerini arttırmak isteyen firma ilginç bir yola başvurdu.

Xiaomi 90 Minutes Mont Fiyatı!

Xiaomi mont ürününün en önemli özelliği oldukça hafif malzemelerden üretilmesi. Hafif malzemeleri kullanan Xiaomi Mont üretti ve kısa bir süre sonrasında da ürün satışa çıkarıldı. Xiaomi 90 minutes adıyla satışa çıkan mont, %100 su geçirmez.

Ayrıca bunun yanında hem kadın, hem erkek için üretilen bu mont rüzgara karşı da dayanıklı. Hafif, su geçirmez, rüzgara dayanıklı Xiaomi Mont fiyatı ise sadece 35 dolar. Yaklaşık 100 TL civarında olan ürün kışın tercih edilebilecek bir mont olarak görünüyor. Ürünü satın almak için Xiaomi’nin sitesini takip etmeniz yeterli. Ürün şu an için sadece belli bölgeler için satışa çıktı. Ancak kısa bir süre sonra bir çok bölge de satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.