Ana sayfa Sektörden Xiaomi Robota Dönüşen Tablet Üretti!

Xiaomi Robota Dönüşen Tablet Üretti!

PAYLAŞ

Bu zamana kadar bir çok ürün ile karşımıza çıkan Çinli üretici Xiaomi Robota Dönüşen Tablet Üretti! Transformers hayranlarının yüzünü güldürebilir.

Transformers filminde sıkça karşılaştığımız, robotların otomobile dönüşmesi olayı, teknoloji şirketi Xiaomi’ye yansımış. Transformers’dan yola çıkan Xiaomi, dönüşüm geçiren bir tablet üretti. Hasbro ile ortaklaşa çalışmalar yürüten Xiaomi, bu şekilde bir girişim yaparak, gelecekte farklı tarzda ürünler üretebileceğinin de sinyallerini verdi. 26 Dolar’a uzak doğu ülkelerinde satışa sunulan bu tablet gerçek olmasa da, Xiaomi Mi Pad görünümlü oyuncak, Transformers hayranlarını sevindireceğe benziyor.

Her ne kadar hala popüler olsa da, bir zamanlar daha da popüler olan Transformers’in bu şekilde bir tablet ile karşımıza çıkması oldukça sevindirici. Videoda da gördüğünüz üzere, kısa bir süre sonunda tabletten robota dönüşebilen bu oyuncağın yapımı da bir hayli uzun sürmüş. Lakin içerisindeki mekanizmanın bir hayli karışık olduğunu bilmenizi isterim. Tabletten robota dönüşüm için 30 farklı işlem yapılan bu oyuncak, özellikle de küçük yaşlardaki çocukların tablet isteği üzerine alınabilir diye düşünüyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.