Ana sayfa Sektörden Xiaomi Türkiye Mağazası Açabilir!

Xiaomi Türkiye Mağazası Açabilir!

PAYLAŞ
Xiaomi Türkiye Mağazası Açabilir!

Popüler teknoloji firmaları arasına adını yazdıran Xiaomi büyüme planları yapıyor. Xiaomi Türkiye Mağazası Açabilir! Hedef 2020’de 1000 mağaza açmak.

Bu yıl için büyüme planları yapan Çin’li üretici Xiaomi planları arasında yeni mağaza açmayı da yerleştirmiş. Son olarak geçtiğimiz günler de Xiaomi Mi 5S ve 5s plus modelleriyle karşımıza çıkan firma bu sefer de büyüme planlarını açıkladı. Xiaomi’nin Çin dışına çıkma planları oldukça geniş kapsamlı görünüyor.

Bu zamana kadar çıkardığı akıllı telefon modelleri ile fiyat-performans ürünleri sunan Xiaomi Çin’in en büyük şirketlerinden birisi. Ancak firmanın istediği sadece Çin’in değil dünyanın pek çok ülkesinin dev şirketlerinden olmak. Bu yüzden de faaliyetini sürdürdüğü Çin dışına çıkmayı amaçlıyor. Böylelikle hem daha fazla tüketiciye ulaşmış olacak hem de büyüme planları devreye girmiş olacak. Çin’de faaliyet gösteren Xiaomi böylelikle dünyanın farklı ülkelerindeki şehirler de mağaza açmış olacak.

Xiaomi Türkiye Mağazası Açabilir!

Gelen ilk bilgilere baktığımız zaman Xiaomi 2020 vizyonu itibarıyla toplamda 1.000 mağaza ile dünyanın farklı ülkelerinde yer almayı planlıyor. Sadece 4 sene içerisinde 1000 mağazanın oldukça iyi bir vizyon olduğunu söyleyebiliriz.

magaza-2

Mağazalarında akıllı telefon ve diğer ürünlerini satmak isteyen firma böylelikle kendine çalışarak pazardaki yerini sağlamlaştırmış olacak. 1.000 mağaza arasında Türkiye’nin de yer alması oldukça kuvvetli bir ihtimal. Çünkü Xiaomi dünya çapında sahip olduğu müşteri kitlesi Türkiye de de bir hayli fazla.

Resmi internet sitesi üzerinden satışlar yapan firma böylelikle internet mağazacılığının yanında fiziksel mağazalarıyla da müşterilerini bekliyor olacak. Müşterilerini

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.