Ana sayfa Akıllı Telefon Xiaomi Türkiye’ye Geliyor

Xiaomi Türkiye’ye Geliyor

PAYLAŞ

Geçtiğimiz gün hatırlarsanız Xiaomi’nin 2015’in birinci yarısında 35 milyon akıllı telefon sattığının bilgisini sizlere sunmuştuk. Bugün ise Xiaomi, farklı pazarlara açılacağını duyurdu. Şimdilik batıda belirli pazarlarda bulunan Xiaomi’nin operasyonları sonbahar aylarında Türkiye’de bir e-ticaret sitesi aracılığıyla başlatılacak.

Xiaomi’nin 5. yılı olduğunu belirtelim. 2010 yılından beri Mi serisi akıllıları ile kullanıcıya en iyi deneyimi yaşatmaya çalışan Xiaomi, sonbahar aylarında Türkiye için operasyonlarını başlattığında sosyal medya, teknik servis gibi birimlerini de getireceğini duyurdu.

Uzak Doğuda yalnızca akıllı telefon devi olarak bilinmeyen Xiaomi’nin akıllı bilekliği de var. Yeni pazarlara şimdilik akıllı cihazları ile girecek olan Xiaomi’nin piyasa değeri 45 milyar dolar. 5 yıllık bir şirket için gayet iyi bir değerde bulunan Xiaomi’nin ülkemizdeki faaliyetlerini ve neler yapacağını merakla bekliyoruz. Sonuçta distribütör aracılığıyla satışı gerçekleştirilecek olan Xiaomi akıllılarının diğer şirketlerin resmi satış organları kadar güven vereceğini düşünmek yanlış olur. Ama kalitesiyle kullanıcıyı cezbedecek bir akıllı ürün gamına sahip olan Xiaomi’nin işinin zor olacağını söylemek yanlış olmaz. Bakalım sonbaharda hep birlikte göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.