Ana sayfa Akıllı Telefon Xiaomi Yeni Amiral Gemisi Modeline Hazırlanıyor!

Xiaomi Yeni Amiral Gemisi Modeline Hazırlanıyor!

PAYLAŞ
Xiaomi Yeni Amiral Gemisi

Akıllı telefon piyasasının sevilen firmmaları arasında yer alan Xiaomi Yeni Amiral Gemisi Modeline Hazırlanıyor! Herkül ismiyle çıkması beklenen cihazın detayları.

Xiaomi, yıl içerisinde yeni bir akıllı telefon modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Sektörün en dikkat çeken markaları arasında yer alan ve akıllı telefon modelleri ile bir çok ülkede dikkat çeken Xiaomi, bu defa amiral gemisi modeli çıkarmaya hazırlanıyor. Xiaomi, Android akıllı telefon üreticileri arasında, farklı segmentlerde üretim yapan sayılı firmalar arasında yer alıyor. Fiyar/performans modelleri ile dikkat çeken firma, aynı zamanda desteğiyle de dikkat çekiyor.

Son günlerde yeni bir amiral gemisi modeli ile dikkat çeken Xiaomi, Herkül kod adlı bir cihaz ile karşımıza çıkabilir. XDA Developers ekibinde yer alan Mishaal Rahman tarafından yeni bilgiler sızdırılırken, bir takım özellikler dikkat çekti. Xiaomi Herkül adıyla karşımıza çıkması beklenen cihaz, fiyat/performans ile de dikkat çekecek.

Xiaomi Yeni Amiral Gemisi Modeline Hazırlanıyor!

Cihazın arkasında üç kamera karşımıza çıkarken, ön tarafında tek kamerayla dikkat çekecek. Aynı zamanda, Samsung tarafından çıkartılan ekrana gömülü parmak izi tarayıcı da cihazda yer alacak.

Tüm bunların yanı sıra, kablosuz şarj özelliğine sahip olması ve aynı zamanda sıfır çerçeveye yakın bir tasarıma sahip olması da beklenenler arasında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.