Ana sayfa Android Xperia T2 ve Xperia C3 için Android 5.0 Lollipop Güncellemesi

Xperia T2 ve Xperia C3 için Android 5.0 Lollipop Güncellemesi

PAYLAŞ

Sony Xperia T2 ve Xperia C3 modelleri için Android 5.0 Lollipop güncellemeleri çıktı. Xperia C3 ve Xperia T2 için yayınlanan Android 5.0 Lollipop güncellemesi kısa süre sonra dünya genelinde dağıtılmaya başlanacak. Türkiye içinde Xperia T2 ve Xperia C3 için bu güncelleme yayınlanacak.

Geçtiğimiz ay duyurulan Sony Xperia T2 ve Xperia C3 modelleri için Android 5.0 Lollipop güncellemesi dağıtılmaya başlandı.  Çek Cumhuriyeti, Almanya ve Tayvan’da dağıtılmaya başlanan güncelleme, kısa bir süre sonra diğer ülkelerde de dağıtılmaya başlanacak.  Xperia T2 ve Xperia C3 modellerinin tek SIM kartlı modellerine gelen güncelleme, Türkiye’de de dağıtılacak.  Dağıtılan güncellemenin sürüm kodu 19.3.A.0.470 olarak belirtiliyor.

sony-xperia-t2-xperia-c3-android-lollipop-guncellemesi

Resmi olarak Xperia T2 ve Xperia C3’ün alacağı son Android güncellemesi olacağı düşünülüyor. Güncelleme ile cihazlar Android 5.0 Lollipop sürümünün genel özelliklerini içeriyor. OTA üzerinden yayınlanan güncellemede performans iyileştirmeleri ve pil tüketimine dair yenilikler var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.