Ana sayfa Android Xperia T3 için Android 4.4.4 KitKat Güncellemesi

Xperia T3 için Android 4.4.4 KitKat Güncellemesi

PAYLAŞ

Sony’nin uygun fiyatlı akıllı telefon Xperia T3 için Android 4.4.4 KitKat güncellemesi çıktı. 18.1.A.2.25 yapım numarasına sahip olan güncellemeyi Xperia T3’e yüklemek için bir süre beklemeniz gerekebilir. Kutusundan Android 4.4.2 sürümü ile çıkan Xperia T3 modeli için Android 5.0 güncellemesi henüz yok.

Daha önce Xperia T3 modeli için Android 5.0 Lollipop güncellemesi gelmeyeceğini duyurmuştuk. O güncellemeden hala haber alınamıyor ancak Rusya ve Hindistan’da Xperia T3’ler KitKat sürümüne güncellenmeye başladı. Xperia T3 Android 4.4.4 KitKat güncelleştirmesi, şimdilik sadece 2 ülkede dağıtılmaya başlandı. Söz konusu güncelleme Xperia T3 modeli için performans, arayüz ve batarya kullanımı iyileştirmelerini içeriyor. Güncelleme Xperia T3 3G ve Xperia T3 LTE modelleri için kullanılabiliyor. Geçtiğimiz yaz duyurulan Xperia T3’e güncelleme desteği gelmesi tabii ki kullanıcıları için sevindirici.

Xperia T3 Android 4.4.4 KitKat Güncellemesi

Xperia T3 için henüz Android 5.0 Lollipop güncellemesine ilişkin bir bilgi yok. Xperia T3, Sony Android 5.0 Güncelleme Takvimi başlıklı yazımızdaki modeller arasında yer almıyor. Fakat geliştiriciler tarafından ilerleyen günlerde özel olarak bir ROM çıkarılabilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.