Ana sayfa Akıllı Telefon Xperia T4 Ultra Ortaya Çıktı

Xperia T4 Ultra Ortaya Çıktı

PAYLAŞ

Orta segment akıllı telefonlardan biri olacak olan Xperia T4 Ultra modelinin diğer orta segment Sony modellerine göre bir farkı var. Xperia T4 Ultra’nın yapısı biraz değişik. Lavender kod adıyla sızan Xperia T4 Ultra, ekran kenarlarının tüm gövdeyi kaplamasından dolayı çerçevesiz olacak yani sağ ve solda gözümüzü alabilecek herhangi bir beyazlık ya da siyahlık olmayacak.

Uzun yıllardır konsept telefon çalışmalarına konuk olan böyle bir gövdenin Sony tarafından üretilmesi biraz şaşırtıcı. Daha çok LG ve Samsung’un üzerinde çalıştığı panel teknolojileri konusunda Sony de hatırı sayılır bir yol almış gözüküyor.

Sony’nin ilk ince çerçeveye sahip olacak akıllısı olan Xperia T4 Ultra’da 5.5 inç büyüklüğünde full HD çözünürlüğünde ekran bulunuyor. 401 ppi değerine sahip olan bu ekranın üstünde 5 MP ön kamera bulunuyor arkada ise 13 MP bir kamera bulunuyor. 8 çekirdekli MediaTek işlemci ile gelecek olan akıllıda 2 GB ram bulunuyor. Arka tarafında çift LED flaş barındıran çerçevesiz akıllının fiyatının 300 dolar civarlarında olması bekleniyor. Ağustos ayında tanıtılması muhtemel olan Sony’nin lansmanını bekliyor olacağız.

Not: Haberdeki görsel Xperia T2 Ultra’ya aittir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.