Ana sayfa Akıllı Telefon Xperia Z4 ve Xperia Z4 Ultra’nın İlk Fotoğrafı Sızdı

Xperia Z4 ve Xperia Z4 Ultra’nın İlk Fotoğrafı Sızdı

PAYLAŞ

CES 2015‘e damga vurması beklenen Sony’nin yeni amiral gemileri Xperia Z4 ve Xperia Z4 Ultra modellerinin çıkacağı artık kesin diyebiliriz. Sayısız iddia ve birçok fotoğrafın ortaya çıktığı şu günlerce fuarı beklemek Sony severler için oldukça güç. Henüz çoğu fotoğraf iddia düzeyinde. Xperia Z4 ve Xperia Z4 Ultra modellerini 5 Ocak 2015 tarihinde CES 2015‘te göreceğiz.

Dün, ortaya yeni bir fotoğraf çıktı. Bu fotoğrafta Xperia Z4, Xperia Z3 ve Xperia Z4 Ultra modelleri var. Fotoğrafın kaynağı Sony’nin resmi yayınlarından bir tanesi değil yani yukarıda gördüğünüz fotoğraf tamamen asılsız olabilir. Ancak açık konuşmak gerekirse fotoğraftaki cihazlar konsept tasarım denilecek uçuk yapılara sahip değil yani gerçeklik payı olduğunu düşünüyoruz.

Görselde en dikkat çekici nokta çerçevelerin inceliği. Xpeira Z4 için makul seviyelerde kalsa da Xperia Z4 Ultra modeli için aynı şeyi söylemek biraz güç. O kadar ince bir ekran çerçevesi daha önce denenmemiş bir tasarım. Diğer yandan geçtiğimiz ay sizlerle paylaştığımız Xperia Z4’ün Ön Paneli Ortaya Çıktı haberindeki görsellerle de bir uyumsuzluk söz konusu.

xperia-z4-xperia-z4-ultra-fotograf-2

Xperia Z4 modelinde 5.4 inç boyutunda bir ekran paneli olması bekleniyor. Gövde boyutu olarak önceki modelden daha ufak ancak ince çerçeveler sebebiyle daha büyük bir ekran kullanabilecek olan Xperia Z4 oldukça şık duruyor. Xperia Z4 Ultra modelinde ise 6 inç boyutunda bir ekran bekleniyor.

Teknik özellik kısmında ise bir değişiklik yok. İddialar hala aynı şekilde. Xperia Z4 ve Xperia Z4 Ultra modellerinin beklenen teknik özelliklerine Sony, Xperia Z4 ve Xperia Z4 Ultra Modellerinin Hazırlığında başlıklı haberimizden ulaşabilirsiniz.

Xperia Z4 Ne Zaman Tanıtılacak? sorusunun cevabı ise hala aynı. Sony Xperia Z4 ve Xperia Z4 Ultra modelleri 5 Ocak 2015 tarihinde CES 2015 fuarında tanıtılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.