Ana sayfa Akıllı Telefon Xperia Z5 IFA’da mı Tanıtılacak?

Xperia Z5 IFA’da mı Tanıtılacak?

PAYLAŞ

Yaptığı dayanıklı ve üstün özellikli akıllı cihazlar ile eski modelleri dahil tüm modelleri ile kullanıcılarını memnun etmeye devam eden Sony, son amiralini tanıtmak için Berlin’de düzenlenecek olan IFA fuarını bekliyor olabilir. Son sızıntılara göre çıtayı bir hayli yükseltecek olan Sony rakiplerini zora sokacak. Alt modelleri ile de rakiplerinin karşısına çıkması beklenen Z5’in Compact ve Ultra versiyonu da kullanıcının beğenisine sunulacak.

Gelelim teknik detaylarına. Sony’nin kameralarının ne kadar üstün olduğunu biliriz. Fakat bu konuda hala seleflerinin üstünde olan Sony, kamera konusunda bir değişikliğe gitmiyor ve yeni amiralinde 21 MP kamera kullanıyor. 8 MP ön kamera ile eşsiz selfie deneyimi sunması beklenen cihazda son nesil Snapdragon olan Snapdragon 820 kullanılacak. 4 GB Ram ile her türlü ihtiyaca cevap verecek olan cihazda qHD ekran bulunacak.

Gelelim bu üstün özelliklerin yanında ne kadar büyüklükte bir batarya kullanılacağına. 4500 mAh batarya ile geleceği sızıntı raporuna yansıyan Xperia Z5’in her konuda kullanıcısını memnun edeceğe benziyor. Bakalım Eylül ayında düzenlenecek olan IFA’da Xperia Z5 bu şekilde mi karşımıza çıkacak bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.