Ana sayfa Akıllı Telefon Xperia Z5’in İlk Fotoğrafı Sızdı

Xperia Z5’in İlk Fotoğrafı Sızdı

PAYLAŞ

Sony’nin sıradaki amiral gemisi Xperia Z5’e ait olduğu öne sürülen bir fotoğraf basına sızdı. Xperia Z5’in ilk fotoğrafı olma potansiyeline sahip olan bu fotoğrafı hemen yukarıda görüyorsunuz. Fotoğrafın kaynağı Çin’in en popüler sosyal ağır olan Weibo.

Weibo’da ortaya çıkan bu fotoğrafta aslında her şey oldukça bulanık. Daha Xperia Z4 resmi olarak yeni ortaya çıkmışken, Xperia Z5‘in böyle bir fotoğrafının basına sızması çok erken görünüyor. Fotoğraftan cihazın oval köşelere sahip olduğunu, sol üst tarafta kameranın yer aldığını görüyoruz. Arka taraf düz. Sony yazısı açık bir şekilde okunabiliyor. Cihazın yeni bir Sony akıllı telefona ait olduğu kesin. En güçlü tahmin Xperia Z5 olduğu yönünde. Eğer söylenti doğruysa Xperia Z5’i IFA 2015’te görebiliriz.

sony-xperia-z5-weibo

Weibo’da yayınlanan fotoğrafta bazı detay bilgiler de yer alıyor. Örneğin bu fotoğrafki cihazın (muhtemelen Xperia Z5) USB Type-C kullandığı yazıyor. Daha yenilikçi ve USB 3 destekleyen USB Type-C kullanılması bizce mümkün. Ayrıca Weibo’da 9. aya dikkat çekiliyor. Yani Xperia Z5’in Eylül 2015’ye ortaya çıkacağını söyleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.