Ana sayfa İnternet Yanlışlıkla CNN Türk Canlı Yayınına Bağlanan Adam!

Yanlışlıkla CNN Türk Canlı Yayınına Bağlanan Adam!

PAYLAŞ
Yanlışlıkla CNN Türk Canlı Yayınına Bağlanan Adam

Hain terör saldırısı sonrasında canlı yayına Mete Yarar alınacaktı. Ancak başkası alındı. Yanlışlıkla CNN Türk Canlı Yayınına Bağlanan Adam dikkat çekti.

Bugün sabah saatlerinde CNN Türk kanalında ilginç bir olay yaşandı. Gaziantep’de yaşanan hain terör saldırısı sonrasında maalesef ki 51 vatandaşımız hayatını kaybettik. Meydana gelen patlama sonrasında yararlıların tedavisi sürüyor.

CNN Türk canlı yayınında güvenlik uzmanı olarak tanıdığımız Mete Yarar, konuyu değerlendirmek üzere CNN Türk’ün telefonla bağlanacak konuğu olacaktı. Ülkemizde terör saldırılarına karşılık etkin yorumlarıyla tanıdığımız Mete Yarar yerine başkası programa bağlandı. Programın sunucusu Didem Arslan zor anlar yaşadı.

Yanlışlıkla CNN Türk Canlı Yayınına Bağlanan Adam!

Rejinin yaptığı bir hata sonrasında Mete Yarar yerine bir başkasının telefon numarası arandı. Canlı yayında olduğunu bilmeyen adam “siz, ben sizi çözemedim siz dolandırıcı mısınız?” şeklinde bir cümleyi söyledi.

Sosyal medyanın gündemine oturan adam, Didem Arslan’ın konuyu toparlaması üzerine yayından alındı. Mete Yararı yayına aldığını sanan reji kısa bir süre sonra kişiyi hattan aldı. Geriye de aşağıdaki diyaloglar kaldı;

– Peki mete yarar telefon hattımızda
– Siz bu terör saldırısına baktığınızda hedefinize baktığınızda neler söylersiniz?
+ Ben sizi çözemedim siz dolandırıcı mısınız?
– Sayın Mete Yarar? Galiba yanlış bir telefon numarasını aradılar.

Teknovi ailesi olarak, bu ve bu benzeri tüm terör aktivitelerine karşı olduğumuzu siz değerli okurlarımıza duyurur, hain saldırılarının son bulması dileklerimizi iletmekteyiz. Saldırı da hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, acılı ailelerine sabır diliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.