Ana sayfa Oyun Bill Gates Açıkladı! Yeni Age Of Empires Oyunu Gelebilir

Bill Gates Açıkladı! Yeni Age Of Empires Oyunu Gelebilir

PAYLAŞ

Redditte düzenlenen soru-cevap etkinliğinde kullanıcıların sorularını yanıtlayan Bill Gates Açıkladı! Yeni Age Of Empires Oyunu Gelebilir

Dünyanın en zenginleri arasında olan ve aynı zamanda Microsoft’un kurucusu Bill Gates geçtiğimiz günlerde, Redditteki sayfasında soru-cevap etkinliğine katılarak kullanıcıların sorduğu sorulara cevap verdi. Birçok konuda farklı farklı soruları cevaplayan Bill Gates, aynı zamanda Age Of Empires hakkında gelen bir soruyu da yanıtladı. Bir zamanlar benimde çılgınlar gibi oynadığım Age Of Empires’ın oyuncuları, yeni oyun beklerken Microsoft bu konuda herhangi bir açıklama yapmamıştı.

Kullanıcı da aslında tam olarak bunu sordu. Sorulan soruyu aynen aktarıyorum, “Sayın Bill Gates, yeni bir Age of Empires oyunu karşımıza çıkacak mı? Bunun sizin departmanınızla alakası var mı yokmu bilmiyorum ancak bu soruyu size sormak istedim. (Not : Bunu gördüğünü biliyorum lütfen cevapla)” bu şekilde gelen soruya Bill Gates’de aynı kafadan bir cevap vererek, “Bu konuda araştırma yapacağım, kaç tane imparatorluk istiyorsun?” şeklinde cevap verdi. Age Of Empires hayranları yeni oyun beklerken, herhangi bir açıklama gelmemesi, acaba oyunun sonu mu geldi, yeni yun gelmeyecek mi sorularını akla getiriyordu.

Bill Gates’ten bu şekilde bir cevap gelmesi en azından yeni oyun bekleyenlerin yüzünü güldürebilir. Age Of Empires hayranlarına bu müjdeyi de vermiş olalım. Bill Gates, belki de yeni oyunun çıkacağını belirtti, ne dersiniz ?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.