Ana sayfa Apple Yeni Akım: Pen-Pineapple-Apple-Pen Şarkısı!

Yeni Akım: Pen-Pineapple-Apple-Pen Şarkısı!

PAYLAŞ
Yeni Akım: Pen-Pineapple-Apple-Pen Şarkısı!

Sosyal medyada Yeni Akım: Pen-Pineapple-Apple-Pen Şarkısı! Gangnam Style şarkısına rakip olarak ortaya çıkan bu şarkı gündeme bomba gibi düştü!

Geçtiğimiz yıllarda sosyal medyanın belkide en çok konuşulan konusu PSY tarafından müzik piyasasına sunulan Gangnam style şarkısıydı. O kadar popüler oldu ki bir çok dinleyici şarkının parodisini çekti, şarkıya alternatif klipler üretti. PSY’nın bu şarkısından sonra Japonyadan yeni bir akım başlatacak şarkı ortaya çıktı.

Pen-Pineapple-Apple-Pen isimli şarkı sosyal medyada rekora koşuyor. Ülkemizde kendini hiperstar olarak adlandıran Ajdar’a alternatif bir abimiz tarafından ortaya atılmış. Şarkı da Pen-Pineapple-Apple-Pen sözlerinden başka bir şeye sahip olmayan kısa şarkı özellikle de Japonyanın gündemine oturmuş. Sosyal medya da bir çok kullanıcı bu kısa şarkı için alternatif klipler üretmeye başlamış durumda.

Yeni Akım: Pen-Pineapple-Apple-Pen Şarkısı!

Piko-Taro isimli sanatçı  kısaltması PPAP olan bu şarkının kısa sürede bu kadar çok patlaması sonrasında acaba Apple’ın virali mi? demekten de kaçınılmıyor.
Şarkı içerisinde zaman zarfı boyuunca sürekli “Apple” ve “Apple Pen” kelimelerinin kullanması da bu olguyu güçlendiriyor. Bazılarına göre oldukça can sıkıcı olan bu şarkı bazı kesimlere göre oldukça komik.

Japonyanın Ajdarı, Piko-Taro tarafından söylenen Pen-Pineapple-Apple-Pen isimli şarkıya ve şarkıya alternatif çekilen kliplere aşağıdan ulaşabilirsiniz ;

Yeni Akım: Pen-Pineapple-Apple-Pen Şarkısı sosyal medyanın dilinde olmaya devam ederken Japonya ağırlıklı olmak üzere bir çok kişi de şarkıyı paylaşmaya devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.