Ana sayfa Akıllı Saat Yeni Apple Watch Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

Yeni Apple Watch Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

PAYLAŞ

En çok satan akıllı saatin yeni versiyonu hakkında sızıntılar geldi. Yeni Apple Watch Özellikleri ve Çıkış Tarihi hakkında detaylar haberimizde.

Akıllı saatler arasında satış rakamı ve özellikleri ile dikkatleri çeken Apple Watch, yeni bir modeli ile karşımıza çıkacak. Bir çok kullanıcının merak ettiği konu ise, Apple Watch 2’nin ne zaman satışa sunulacak olması. Apple Watch, akıllı saat sektöründe büyük bir yere sahip. Apple’ın akıllı saat için özel olarak tasarladığı watchOS, Apple Watch’da kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Özellikle de iPhone kullanıcıları, Apple’ın ürettiği bu akıllı saati alarak, Apple furyasını devam ettiriyor. Giyilebilir teknolojilere yaptığı yatırımlarla bilinen Apple’ın stabil çalışan ve görüntüsü itibari ile tasarımcılardan tam not alan bu akıllı saati, yeni hali ile karşımıza çıkabilir. Apple Watch 2 hakkında önemli kaynaklardan edinilen bilgiler de, Apple gizli bir şekilde Apple Watch 2’nin çalışmalarını sürdürüyor. Eylül ayında tanıtılması beklenilen Apple Watch 2’nin özelliklerine kısaca değinelim.

Yeni Apple Watch Özellikleri

Yeni Apple Watch Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

Bir önceki model ile kıyasladığımız da kasa kalınlığı açısından yeni Watch’lar biraz daha önde olacak. Özellikle de sensörler açısından Apple büyük bir değişikliğe gidebilir. Kasasında değişikliklerin olacağı Apple Watch 2, ince bir kasa, daha uzun batarya ömrü ve arayüzünde değişiklikler ile karşımıza çıkabilir. Aynı zamanda yeni kayışlar, daha da kişisel bir hale getirmek için yardımcı olabilir. Tüm bunların yanı sıra, 38mm, 42mm’lik kasa haricinde bir de 45mm’lik kasanın çıkacağı söylentilerinin de yer aldığını hatırlatayım.

Apple Watch 2 Ne Zaman Çıkacak?

Apple bu zamana kadar yeni cihaz tanıtımlarını hep sene ortasında yaptı. Yani 2015 yılının eylül ayında, ondan önceki yıl eylül ayında cihaz tanıtımları yapan Apple, bu sene de eylül 2016’da karşımıza yeni bir cihazla çıkacaktır diye düşünüyorum. Apple’ın artık her sene geleneksel hale getirilmiş cihaz tanıtımları, bu sene yine devam ederse sürpriz yapan firma karşımıza Apple Watch 2’yi çıkarabilir. Eğer ki Apple Eylül ayında iPhone 7 tanıtımı ile beraber Apple Watch 2’yi duyurur, yanına bir de kampanya yaparsa, cihaz satışlarında olumlu yönde bir artışı gözlemleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.