Ana sayfa Samsung Yeni Galaxy Tab 3 Lite Geliyor! İşte Detayları

Yeni Galaxy Tab 3 Lite Geliyor! İşte Detayları

PAYLAŞ

Samsung’un en sevilen giriş seviyesi olan, bütçe dostu tablet modellerinden  Yeni Galaxy Tab 3 Lite Geliyor!

Güney Koreli üretici Samsung, giriş seviyesi tabletlerinden olan Galaxy Tab 3 Lite modelini daha güçlü bir donanım ile yenileyerek bizlere sunuyor. Samsung’un geçtiğimiz yıllarda uygun fiyata piyasaya sunduğu tablet modeli Galaxy Tab 3 Lite, devam modeli ile yeniden karşımıza çıkıyor. Sızıntıların ilk aşaması olarak Zauba’da ortaya çıkan tablet, daha güçlü donanım özellikleriyle geliyor.

Yenilenen Galaxy Tab 3 Lite Özellikleri

Test süreci için Hindistan’a gönderilen yeni tablet, SM-T111 ve SM-T1110 model numarası ile karşımıza çıkacak. 2 farklı model numarasına sahip olacak tablet, dolayısıyla 2 farklı modelle karşımıza çıkabilir.  Zauba üzerinden sızdırılan ve 7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan Galaxy Tab 3 Lite, 600 x 1024 piksel çözünürlüğü ile karşımıza çıkacak, Bu da orta seviye tablet kullanıcıları için ideal rakamlar.. İşlemci olarak sa Samsung, bu modelinde 64 bit destekli dört çekirdekli ve en sorunsuz işlemcilerinden olan Snapdragon 410 kullanacak. Tablet’i daha detaylı incelersek;

Yeni Galaxy Tab 3 Lite Geliyor 2

Yenilenen Galaxy Tab 3 Lite cihazında 1 GB olan RAM, 1.5 GB‘a arttırıldı. Dahili depolama kapasitesi arttırılabilir hafızanın desteklendiği 8 GB olarak belirlendi. Arka kamerasında 5 Megapiksel, ön kamerasında ise 2 Megapiksel kamera tercih edilmiş.

3G ve Wi-Fi destekli iki farklı model olarak karşımıza çıkacak olan yeni Galaxy Tab 3 Lite modelinin son olarak Android 5.1.1 Lollipop ile çalışacak. Android 7.0 N’in gelmesi sonrasında tabletin işletim sistemi hakkında herhangi bir güncelleme gelirse de internet sitemiz üzerinden bunu sizlere belirteceğiz. Özellikle de düşük grafikli oyun oynayayım, tablet ile bir takım işlerimi halledeyim diyenler olursa Samsung’un yenilenen Galaxy Tab 3 Lite modelli tabletini satın almalarını tavsiye ederim. Ancak, ileri seviye oyunlarda tabletin ısınacağını ve az da olsa donma sorununun ortaya çıkacağını da unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.