Ana sayfa Akıllı Telefon Yeni Görünüme Sahip iPhone 7 Sızdırıldı!

Yeni Görünüme Sahip iPhone 7 Sızdırıldı!

PAYLAŞ

Bu zamana kadar beklediğimiz bir çok amiral gemi modeli tanıtıldı, ancak Apple hala sessizken, Yeni Görünümü ile Apple iPhone 7 Sızdırıldı!

Apple’ın merakla beklenen yeni model akıllı telefonu hakkında her geçen gün yeni iddialar ortaya atılırken Altın renkli iPhone 7 Sızdırıldı! Henüz sadece arka panelinin sızdırıldığı görsellerde, iPhone 7 için radikal değişiklik yapılmayacağını gözlemlemek mümkün. iPhone 6s ile karşılaştırdığımız zaman, çok fazla farklılık olmadığını görebiliyoruz.

Daha önce Apple analizleri yapan Ming-Chi Kuo tarafından bir çok bilgi karşımıza çıkmıştı. Analizleri ile oldukça çok konuşulan Kuo, iPhone 7 ile beraber çift kamera, 3 GB Ram ve optik zoom geleceğini paylaşmıştı. Ancak ortaya çıkan görsellere bakılırsa, iPhone 7’de bu özelliklerden ziyade sadece bir kaç farklı modül karşımıza çıkacak. Çin’in en büyük blog sitelerinden olan Weibo’da bir kullanıcının yaptığı paylaşım dikkatleri üzerine çekti. iPhone 6 ve iPhone 6s’e göre biraz farklı yapı da olan görselde, yeni renkli bir iPhone 7 dikkat çekti. Henüz sadece arka panel tasarımı paylaşıldığı için, çok fazla bilgi alamıyoruz.

iPhone 7 Sızdırıldı – Beklenenler Hayal Oldu!

2016 yılının belkide en merak edilen cihazlarından iPhone 7 ‘de radikal değişiklik olmaması Apple kullanıcılarını isyana sürükleyebilir. Paylaşılan görsellere baktığımız da, Apple tarafında 4.7 inçlik iPhone 7’nin yeni renk ve yeni bir arka tasarımla tanıtılması beklenirken, ortaya bu görselin çıkması da bazı haberleri doğrulamış oldu.

iPhone 7Weibo’da paylaşılan görsel de çift kamera bulunmuyor. Ancak arka paneli incelediğimiz de farklılıkların olduğunu görmek mümkün. Bir önceki iPhone modelinde anten çizgileri köşelerde bulunuyordu ve kısa çizgiler şeklindeydi. Ancak görsellere göre, yeni iphone’da Anten çizgileri en üst ve en altta yer alacak.

Kamera konusunda herhangi bir değişikliğin olup olmadığını görsele bakarak söylemek mümkün değil. Ancak incelediğimiz zaman, kamera ve flaş’ın yanında farklı bir modülün olduğunu daha görebiliyoruz. Bazı kaynaklar bu modülün, netleme konusunda büyük bir avantaj sağlayacak, lazer otofokus olduğunu söylüyor. Şu anda sadece arka panel tasarımı karşımıza çıktığı için kısıtlı yorum yapabiliyoruz. Şu anda sızdırılanlara bakılırsa, iPhone 7 ile beraber çift kamera gelmeyecek ancak tasarımda bir kaç değişiklik, yeni bir renk ve ayrıca lazer otofokus özelliği yeni cihaz ile beraber kullanıcılara ulaşacak.

iPhone 7’nin tanıtım tarihi merak ediliyor. Apple her sene eylül ayında düzenlediği etkinlikler de yeni iOS ve iPhone’ları tanıtıyor. Bu sene yine eylül ayında tanıtılması beklenen modelin yanında iOS 10’un da tanıtılacağı söylenmekte.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.