Ana sayfa Akıllı Telefon Yeni iPhone Digital Crown ile Gelebilir!

Yeni iPhone Digital Crown ile Gelebilir!

PAYLAŞ
Yeni iPhone Digital Crown ile Gelebilir!

Merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli için yeni çalışmalar başladı. Yeni iPhone Digital Crown ile Gelebilir! İşte Apple’dan yeni patent başvuru detayları. 

Apple’ın akıllı saati Apple Watch modellerinde Digital Crown’u kullanması ile beraber akıllara bir çok soru gelmişti. Lakin Apple, telefonlarda olmayan özellikleri önceden farklı cihazlarıyla karşımıza çıkarıyor ve tepki topluyor. Kullanıcılardan gelen yorumlara göre yeni modelleri şekillendiren Apple, böylelikle beklentileri de ölçmüş oluyordu.

Apple’ın Watch modellerinde karşımıza çıkardığı ve bir çok kullanıcı tarafından beğenilen Digital Crown, iPhone veya iPad cihazlarda karşımıza çıkabilir. Bu konuda Apple’ın iPhone veya iPad için Digital Crown Patent başvurusu yaptığı söylentileri ortaya çıktı.

Yeni iPhone Digital Crown ile Gelebilir!

Söylentilere bakıldığı zaman akıllı saat modelinde kullandığına benzer bir digital crown karşımıza çıkabilir. Yeni iPhone modelinde çıkacağı söylenen digital crown’un “arayüz kübü’nü” aktif edeceği söyleniyor. Apple’ın sanal gerçeklik konusunda geride kaldığı söylenilse de bu konuda çalışmalar yaptığını biliyorduk.

Apple’ın bu çalışmaları sonrasında iPhone veya iPad modellerinde digital crown’u getirebilir. Bu durumda, sanal gerçeklik ekranına geçiş için digital crown’u döndürmek yeterli olacak.

Apple’ın çalışmalarını uzun süredir devam ettirdiği bu konu ile alakalı resmi açıklamalar yok. Ancak Apple’a yakın kaynakların yaptığı açıklamalara baktığımız zaman, farklı tasarımda bir iPhone veya iPad modeli gelebilir. Böylelikle iPhone’un 10.yılında söylentilere benzer bir tasarıma sahip cihaz karşımıza çıkabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.